9.09.2022, 11:15Lektura na 1 minutę

Xbox wypuszcza limitowaną konsolę z „Rodem smoka”

Konsolę Xbox Series S można jedynie wygrać w konkursie na Twitterze.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Na streamingach trwa teraz walka o uwagę użytkowników. HBO ściera się z Amazonem w kategorii „najchętniej oglądany serial fantasy”. Choć obie korporacje mogą się solidnie nachapać na subskrypcjach milionów widzów, cicha rywalizacja „Rodu smoka” z „Władcą Pierścieni” nie ustaje. Na naszej stronie możecie przeczytać recenzje z zarówno jednej, jak i drugiej strony sporu.

Do promocji serialu od HBO dołączył się Microsoft. Firma zaprezentowała... ciekawy projekt budżetowej konsoli nowej generacji Xbox Series S. Niestety, można ją jedynie wygrać w konkursie (pewien kolekcjoner pewnie już zaciera ręce). Dobra strona tej decyzji? Wy również możecie wziąć udział, bowiem wyjątkowo nie trzeba mieszkać na terenie USA ani zachodniej Europy. Możliwość ta trwa aż do 26 października.

Przypomnijmy, że niedawno firma przyznała się w końcu do klapy Xboksa One.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów615

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane