1
2.04.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Yakuza Kiwami 3 ma powstać „prędzej czy później"

Fani Yakuzy, nie martwcie się, remake „trójki” powstanie, tylko musicie na niego trochę poczekać.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Najdłuższa telenowela gier wideo – bardziej trafnego określenia na serię Yakuza chyba nie da się znaleźć. W ostatnim czasie mieliśmy okazję zagrać w aż dwie nowe odsłony: Like a Dragon: Infinite Wealth oraz Gaiden, którego tytuł jest tak długi, że nie zmieścił się w recenzji. Obie produkcje zebrały bardzo pozytywne recenzje i z pewnością spełniły oczekiwania fanów serii.

Nie dziwi więc, że studio Ryu Ga Gotoku kuje żelazo, póki gorące. Nawet jakiś czas temu mówiło się o filmowych adaptacjach. Najbardziej wyczekiwaną produkcją z serii bez wątpienia jest remake trzeciej odsłony Yakuzy, której temat co jakiś czas powraca. Dla wszystkich, którzy czekają, mam dobre wieści. Reżyser serii, Masayoshi Yokoyama, zapewnił, że wyczekiwana Yakuza 3 Kiwami powstanie. Kiedy?


Powiem tylko tyle, że w pewnym momencie weźmiemy się za Kiwami 3. Myślę, że gra pojawi się prędzej czy później.


Masayoshi Yokoyama

Fani Yakuzy, nie martwcie się, wasze modły zostały wysłuchane. Może nie jest to kolejna gra, nad którą pracuje Yokoyama oraz Ryu Ga Gotoku, ale nadzieja przynajmniej pozostaje. Na chwilę obecną pozostaje wam cieszyć się ostatnimi odsłonami Like a Dragon na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów321

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze