26.05.2023, 15:02Lektura na 2 minuty

Zapraszamy na finał Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action!

Nadszedł czas! Czas wybrać najlepszego w Polsce gracza w Heroes of Might and Magic III. Po długich i zaciętych bojach za chwilę wyłonią się dwaj zawodnicy, którzy zawalczą o puchar. A my urządzamy wydarzenie, jakiego jeszcze nie było w świecie "hirołsów".

Społeczność Heroes III w ostatnich latach "dawała się we znaki". Po kilku edycjach Mistrzostw Polski oraz jednorazowych Mistrzostw Świata, których finały współorganizowaliśmy, przyszedł czas na zwieńczenie pierwszej odsłony Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action.

Ale naszym celem było nie tylko zapewnienie społeczności H3 i innym graczom klasycznej transmisji, do jakiej przyzwyczaiły nas już "hirołsowe" turnieje - profesjonalnej, ale zamkniętej w studiu nagraniowym. Chcieliśmy podnieść poprzeczkę i zrobić coś, czego nie robił jeszcze nikt.

Dlatego mamy przyjemność zaprosić wszystkich na pierwsze w historii tej rangi finały, które odbędą się w całości na żywo! Zapraszamy na Strefę Heroesów 1 i 2 lipca 2023 w Hali Stulecia we Wrocławiu w ramach CD-Action Expo. Wstęp bezpłatny!


Koncert Heroes Orchestra

Takiego wydarzenia jeszcze na świecie nie było! Finały wielkiego turnieju w Heroes of Might and Magic III oraz muzyka z Heroes of Might and Magic III w jednym miejscu i w jednym czasie? Szaleństwo!

Heroes Orchestra uświetni całe wydarzenie i zagra kultowe numery z Herosów III przeplatane wspaniałą muzyką z drugiej i czwartej części gry z serii. Koncert zaczyna się o 19:00, wstęp na salę od 18:30.

Kup bilet lub kup pakiet Super VIP na CD-Action Expo, w ramach którego otrzymujesz też wejściówkę na koncert.

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

Jestem szefem działów online w CD-Action. O gierkach piszę od 20 lat od gazetki szkolnej i fansite'ów, przez Playa, Komputer Świat Gry, Gamezillę, Gamikaze, Rzeczpospolitą, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl, po bycie redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów130

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane