Final Fantasy VII: Rebirth – Sony zapowiedziało obszerną prezentację
Pierwsza część remake’u Final Fantasy VII okazała się być strzałem w dziesiątkę dla Square Enix. Produkcja sprzedała się w nakładzie ponad 3,5 miliona kopii. Oczywiście tytuł później nie zwalniał tempa. Naturalnym stanem rzeczy było, że Square przygotuje w przyszłości kontynuację. Obecnie jesteśmy coraz bliżej premiery, więc i z każdej strony jesteśmy bombardowani kolejnymi doniesieniami oraz zwiastunami gry.
Kolejną odsłoną tego marketingowego łańcucha będzie specjalne wydarzenie zorganizowane przez Sony. 6 lutego rozpocznie się specjalne State of Play poświęcone tylko i wyłącznie Final Fantasy VII: Rebirth. Poznamy wówczas kolejne szczegóły związane z nadchodzącą grą przed jej premierą zaplanowaną na 29 lutego wyłącznie na PS5.
To nie jest pierwszy raz, kiedy Sony organizuje wydarzenie poświęcone tylko jednej grze. Wcześniej taki przywilej otrzymały m.in. Final Fantasy XVI czy The Last of Us: Part 2, Ghost of Tsushima oraz Horizon: Forbidden West. Po drugiej stronie barykady Microsoft przygotował taki event specjalnie dla Starfielda.
Czytaj dalej
2 odpowiedzi do “Final Fantasy VII: Rebirth – Sony zapowiedziało obszerną prezentację”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Do wrzesnia 2023, FF7:Remake sprzedał sie w liczbie 7 mln kopii. Zważywszy, że w pierwszych 3 dniach od premiery rozeszło się 3,5 mln kopii, czuję się troszeczkę rozczarowany. A czy samo Square Enix jest rozczarowane wynikiem sprzedażowym? Nie wiem, choć się domyślam 😉
<3
Szefostwo SE nadal wynajmuje dzialke na ksiezycu i stamtad zarzadza.