26.10.2011
Często komentowane 17 Komentarze

Uncharted 3: Oszustwo Drake´a – grę przejdziesz w trzy godziny. Jeżeli…

Uncharted 3: Oszustwo Drake´a – grę przejdziesz w trzy godziny. Jeżeli…
Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, podobnie jak poprzednie części serii, najprawdopodobniej zaoferuje nam kilka godzin świetnej zabawy. Najbardziej wytrwali będą mogli jednak ukończyć grę w zaledwie trzy godziny, jak jeden z jej testerów.

Justin Richmond, jeden z producentów Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, w wywiadzie dla Official PlayStation Magazine zdradził, że jeden z testerów gry zdołał ją przejść w trzy godziny i osiem minut. Nic dziwnego – spędził z nią w ciągu ostatnich miesięcy prawdopodobnie więcej czasu, niż ze swoją żoną/matką/kochanką (niepotrzebne skreślić).

I chociaż akurat trzy godziny to przy obecnych standardach to i tak całkiem dobry wynik, to należy pamiętać, że nie można nigdy sugerować się speedrunami: niedawno pewien Japończyk ukończył Dark Souls w 90 minut, kiedy zwyczajny śmiertelnik potrzebuje 90 godzin, żeby w ogóle się rozkręcić.

Poza tym: to nie pierwszy raz, kiedy osoba związana z developerami przeszła „swoją” grę w krótkim czasie i nie ma co się temu dziwić – kto inny miałby znać ją lepiej? Niedawno jeden z pracowników Bethesdy ukończył The Elder Scrolls V: Skyrim w nieco ponad dwie godziny.

17 odpowiedzi do “Uncharted 3: Oszustwo Drake´a – grę przejdziesz w trzy godziny. Jeżeli…”

  1. Cytat: „spędził z nią w ciągu ostatnich miesięcy prawdopodobnie więcej czasu, niż ze swoją żoną/matką/kochanką ” a może on jest gejem? 🙂

  2. Posiadacze ps3 już pewnie przechodzą… fail a gra jak 2 niczym nie zachwyca nudddddaaaa

  3. Cytat: „spędził z nią w ciągu ostatnich miesięcy prawdopodobnie więcej czasu, niż ze swoją żoną/matką/kochanką ” a może on jest gejem? 😉

  4. Sorry że dwa razy się napisało ale było wcześniej nie nawiązanie połączenia z serwerem.|@gangheroni Pewnie ty to wolisz te nudne CODY OD zrombika (przezwisko dla Koticka) co w nie sami idioci chrają (do części osób bez urazy).

  5. 10/10 od IGn, 10/10 od Destructoid 0.0, 9,5 od Gametrailers.|Ta gra ma dużo większą szansę na dychę w tym roku w CD-Action, niż BF3 i CoD: MW3! Bo ma i rewelacyjną oprawę, jak na gry konsolowe, ba, na PC spokojnie się wybroniłaby, bo nie ma namiastki single’a, a świetny, 10h (tyle przeciętnemu graczowi zajmie przejście) pokaz totalnie emocjonujących akcji z wcale dobrą, ba, całkiem zręcznie opowiedzianą historia godna Indiany Jones’a, bo ma ciekawych bohaterów, no i też ma TO multi. Jak ja chcę PS3…

  6. @gangheroni tak bo nowy Batman, Modern Warfare 3, Ac: Revelations, Battlefield 3 itd. To nowości? To tylko więcej lepiej ładniej (mnie to nie przeszkadza).

  7. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tylko three

  8. @GRUBYX|Popsułeś stronę O.o

  9. @pulka103 – ;D, co prawda, to prawda xD

  10. Soaps|Nie rozśmieszaj mnie. Niby Uncharted 3 wprowadza coś czego nie widzieliśmy?? Są jakieś nowości????|To tylko więcej lepiej ładniej.

  11. @123pawel – a z kąd to wiesz ? Gre widziałeś? Przeszedłeś ? A może coś nowego jest o czym nikt nie wspomina ? |Dla mnie tak czy siak nie ma różnicy czy będzie ładniejsza czy nie – byleby grało się tak samo, albo i lepiej.

  12. @Vantage: powiedz to SC: Conviction. I Hitman Absolution. I Syndicate. I Xcom. I …

  13. Speedrun 😛 .

  14. Nie rozumiem jak można wykonywać speeedruna na całkowicie oskryptowanej grze ?? O

  15. @Piotrek66 Nie żebym się czepiał i marudził bo piszesz świetnie ale czy na prawdę (w trzeci akapit pierwszy wers) musiałeś powtarzać trzy razy „to” Trochę źle się to czyta:] Ale reszta debeściak;]

  16. remix85|Co rozumiesz przez pojęcie całkowicie oskryptowanej?

  17. „I chociaż akurat trzy godziny to przy obecnych standardach to i tak całkiem dobry wynik” i dont live on this planet anymore..co za bzdury piszecie? co się z tym światem dzieje..

Dodaj komentarz