Alan Wake: Konkretna data premiery wersji PC!

Posiadaczom PC-tów długo przyszło czekać na możliwość poznania historii Alana Wake’a. Jeszcze jednak w tym miesiącu gra trafi na komputery. A kiedy dokładnie? Już wiemy!
Przedstawiciele studia Remedy Entertainment ujawnili, że Alan Wake w wersji PC trafi na Steama 16 lutego. Gra dostępna będzie w dwóch wydaniach – kosztującym 29,99 dolarów standardowym i edycji kolekcjonerskiej, którą kupimy za 34,99 dolarów.
Krótko po premierze, produkcja trafi na inne platformy cyfrowej dystrybucji (w tym Origin), w planach jest też pudełkowa wersja. Gra będzie posiadać także dwa wydane na konsolach dodatki DLC – The Writer i The Signal.
Czytaj dalej
33 odpowiedzi do “Alan Wake: Konkretna data premiery wersji PC!”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Posiadaczom PC-tów długo przyszło czekać na możliwość poznania historii Alana Wake’a. Jeszcze jednak w tym miesiącu gra trafi na komputery. A kiedy dokładnie? Już wiemy!
Ale kiedy pojawi się pudełkowa wersja oczywiście nie wiemy…
I widzę, że to iż produkcja trafia z takim opóźnieniem na PC pozytywnie odbiło się na cenie… Prawie połowę z tego co kosztują premierówki na Steamie.
Jak radzicie ? Kupić krótko po premierze przez Steam czy czekać na wersję pudełkową która nie wiadomo jeszcze kiedy się pojawi w naszym kraju i ile będzie kosztować ?
Czyli u nas odpowiednio 40 i 45 euro… Czekamy na pudełka(lub klucze z allegro:P)!
@Swiergiej Moja rada?Czekaj na pudełkową.
Ja poczekam, aż stanieje, bo płacić za grę tyle w dniu premiery to głupota. Wolę poczekać, ale kupić taniej.
A co daje kolekcjonerka na Steamie?|I kiedy pudełkowa?
Przy aktualnym kursie wersja za 29.99 w przeliczeniu na złotówki będzie kosztować 95zł z hakiem.|Miałem nadzieje na cenę w granicy 69-79zł:P |ale cóż zobaczymy w jakiej cenie będzie wersja pudełkowa i kluczyk z aaaalegro 😀
Yeti co ci jest?40 euro > 30 dolarów, umiesz liczyć? Przecież euro jest droższe od dolców.
Wiem, że to prawie niemożliwie, ale marzy mi się Red Dead Redemption w wersji GotY na PC 🙂 plus kilka innych gier, Heavy Rain, Gears of War 2 i 3 itd itp
Mam nadzieje tylko żeby pudełkowa wersja nie ukazała się pół roku później…
Mam nadzieję że wersja pudełkowa wyjdzie w miarę szybko…
Liczę przede wszystkim na to, że będzie PO POLSKU!!!
@marcinpl19rs to juz nie laska kupic gre tylko klucz jak pirat jakis ? zlodziej|cieszy mnie to ze ACTA zostaly podpisane gdyz bedzie mniej kur*stwa w komentarzach i ogolnie w internecie, bedzie mniej pedofili, mniej piractwa (w koncu ludzie zaczna kupowac gry,filmy,albumy). A to ze bedzie monitorowana caly internet zrobi tylko dobrze dla swiata i naszego kraju. Jak ja sie ciesze ze wrescie nie bedzie pyskatych malotatow i w koncu kazdy bedzie placic za gry.Co do gry to mam nadzieje ze nie bedzie w PL jezyku
[beeep] yeah, ferie wtedy mam, to zaliczę Alana Wake’a na PC 😉
Jak kupię, to tylko pudełkową. Ale jakoś bardzo nie palę się do tego tytułu, mam teraz sporo gierek do przejścia i parę tytułów planuje kupić w najbliższym czasie.
Hahaha! Tym bardziej cieszę się że kupiłem PS3… Na Xboxie nie zostały już żadne ciekawe exclusive’y HAHAHAHAHA!!!
@Cyrax22 – przecież te klucze do Steam są legalne, są nawet ich SKANY, więc może chociaż nie przeklinaj.
Kulas|Trolololo
Cyrax22…dno, nie popisałeś się, właśnie takich komentarzy nie powinno być na forach, chcesz się wypłakać nie pisz tutaj tylko do sióstr z Jasnej Góry, one ci pomogą
@Kulas|Zapomniałeś o Gears of War 2 i 3
@Wojxar|On powiedział CIEKAWE.
@Kulas |Zapomniałeś o Forza Motorsport … A po za tym trolluj gdzie indziej
Mój steam podaje ceny w euro, czemu news mówi o dolarach ?
Mój steam podaje ceny w euro, czemu news mówi o dolarach ?|@Neo111992 – Forza może i by była fajna gdyby na X chodziły kierownice logitecha
Tanio. U nas pewnie kolo 80zł jak nowa arma2 w dniu premiery. Ale chyba poczekam do świat na promocje teraz ME3.
30€? To wcale nie jest tanio.
O rety, tak szybko? Ale poczekam trochę na pudełkową wersję, mam nadzieję, że w Polsce będzie taka dystrybuowana.
Jak to jest że nawet żadnego gameplaya nie widziałem z PC a premiera za 2 tygodnie ???
Czulem, ze tak bedzie 😀 Bardzo sie ciesze, juz chcialem X’a kupic dla tej gry 😀
W pudełku poproszę i edycje kolekcjonerską jeżeli ta będzie warta swojej ceny w PL xD xD
No wypadałoby kupić i zagrać w tego teraz już „ex exclusive” z X360. Ponoć hicior.