Xenonauts 2 ufundowane w kilka godzin [WIDEO]
![Xenonauts 2 ufundowane w kilka godzin [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/af2c0ebc-f5f2-4ece-8a6d-d47a70bfab0f.jpeg)
Wprawdzie zbiórka funduszy na Kickstarterze będzie trwała jeszcze przez cztery tygodnie, ale już teraz wiadomo, że gra została ufundowana. W 8,5 godziny udało się zebrać nieco ponad 66 tysięcy dolarów wymaganych do powodzenia akcji. Projekt studia Goldhawk Interactive to „strategiczny symulator obrony planetarnej”, który odda w nasze ręce pełną kontrolę nad tajną jednostką wojskową, próbującą chronić świat przed inwazją kosmitów. Nasze decyzje wpływają zarówno na rozwój bazy, jak i poczynania jednostek na polu bitwy. Xenonauts 2 nawiązuje do formuły znanej z klasycznych odsłon serii X-COM.
Gra przeniesie nas do alternatywnej rzeczywistości, gdzie wzmożona aktywność istot pozaziemskich uniemożliwiła zakończenie zimnej wojny. Stosunki między NATO a Związkiem Radzieckim są napięte i w każdej chwili możemy być świadkami wybuchu wojny nuklearnej. Xenonauts 2 nie jest klasyczną kontynuacją, lecz próbą opowiedzenia znanych wydarzeń w nowy sposób.
Xenonauts 2 pojawi się na Steamie i GOG-u pod koniec bieżącego roku. Z TEGO miejsca możecie pobrać demo gry.
Czytaj dalej
4 odpowiedzi do “Xenonauts 2 ufundowane w kilka godzin [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
„To jeden z największych sukcesów w historii crowdfundingu” 66 tysięcy to jakiś żart autorze?
Tu chodzi nie o wielkość kwoty tylko czas przecież uzbierania tego hajsu.
Przypomina mi stare UFO, oddzielne wyposażenie każdego żołnierza, a nie zawsze te same broni wśród żołnierzy tej samej klasy. Może warto dać te £18?
czy istnieje jakas turowka tego typu w settingu policyjnym ala swat 4? ciagle po glowie chodza mi te tarcze z pierwszej czesci ;’)