God of War Ragnarok: Valhalla – Dodatek mógł zdradzić miejsce akcji kolejnej części

Fani nigdy nie pozwolą Kratosowi odpocząć i pomimo niedawno epilogu jego przygód w nordyckich krainach, wydanego pięć dni po The Game Awards, w sieci pojawiło się sporo spekulacji co do kolejnej części serii. Konkretnie chodzi o Egipt.
Pewien gracz opublikował na X (dawniej Twitter) zdjęcie z gry, na którym można dostrzec piramidy. Wzbudziło to sporo spekulacji, jak i zwątpień, bo pomimo dość oczywistej wskazówki, na co zwrócił uwagę jeden z komentatorów, Valhalla to projekcja umysłu, a Kratos wizytował w Egipcie już wcześniej.
Jego pojawienie się w kraju północno-wschodniej Afryki miało miejsce w prequelowym komiksie „Fallen God” opublikowanym w 2021 roku przez Dark Horse Comics. Akcja historii dzieje się pomiędzy trzecią częścią a tą z 2018 roku.
Nie oznacza to, że na pewno nigdy nie zobaczymy Egiptu, ale wszelkie plotki lub wskazówki należy traktować z ogromną ostrożnością. Tak jak tę powyżej.
God of War Ragnarok: Valhalla jest darmowym dodatkiem zapowiedzianym na tegorocznym The Game Awards i wydanym 12 grudnia.
Czytaj dalej
Jedna odpowiedź do “God of War Ragnarok: Valhalla – Dodatek mógł zdradzić miejsce akcji kolejnej części”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
zapewnił fanom serii God of War dawkę poszlak co do miejsca akcji kolejnych odsłon
To gdzie te poszlaki? Gdzie moja dawka?! Tylko jedna?!! To chyba nie dawka poszlak, tylko poszlaka🤷🏻♂️