1
14.07.2022, 11:51Lektura na 5 minut
Sponsorowany

Oryginalny Windows 10 za niecałe 25 złotych. Darmowa aktualizacja do Windowsa 11

Jeśli masz już dość starego komputera i oprogramowania, strona Godeal24 jest właśnie dla ciebie. Aby zapewnić sobie niezbędne do wydajnej pracy najnowsze oprogramowanie biurowe, skorzystaj z szansy, którą daje ci Godeal24 Office Software Sale. To najwyższy czas na uaktualnienie twojego komputera!


Partner

Godeal24 jest stroną internetową zawierającą bogatą ofertę licencji oprogramowania, zapewniającą użytkownikom prywatnym, profesjonalistom i przedsiębiorstwom atrakcyjne ceny, w których możesz kupić system operacyjny Windows, pakiet biurowy MS Office, aplikacje firm Ashampoo czy iObit oraz inne programy narzędziowe. Godeal24 to profesjonalny i odpowiedzialny sprzedawca, zapewniający klientom, którzy zakupili oprogramowanie na Godeal24, dożywotnią obsługę posprzedażową.


Oferta

W ramach wyprzedaży oprogramowania biurowego wszystkie popularne programy użytkowe są tańsze niż zwykły t-shirt. Najpopularniejszy na świecie system operacyjny, Windows 10, kosztuje tylko 32 zł. Zważywszy, że Microsoft użytkownikom Windowsa 10 zapewnia darmową aktualizację do Windowsa 11, oznacza to, że nawet jeśli właśnie kupiłeś Windowsa 10, możesz bezpłatnie zaktualizować swój system do Windowsa 11. Tak więc w cenie Windowsa 10 masz Windowsa 11. Najniższa cena ograniczona czasowo!

Windows 10 Professional – 32 zł
Windows 10 Pro Professional (dwa komputery) – 50 zł (tylko 25 zł/szt.)
MS Windows 11 Pro CD-KEY – 44 zł
Windows 11 Home (jeden komputer) – 44 zł

Subskrypcja pakietu biurowego Microsoft 365 może wydawać się tania, jeśli płaci się za nią co miesiąc, ale jeśli wykupuje się ją na kilka lat, może okazać się dużym wydatkiem. Natomiast pakiet Office 2021 Pro można kupić za jedyne 133 zł. Co ważne, można z niego korzystać przez nieograniczony czas i nie trzeba uiszczać dodatkowych opłat – wystarczy kupić raz i mieć go na zawsze.

Microsoft Office 2021 Pro Plus (jeden komputer) – 133 zł
Microsoft Office 2021 Professional Plus (pięć komputerów) – 320 zł (tylko 64 zł/szt.)
MS Office 2019 Professional Plus (jeden komputer) – 106 zł
Microsoft Office 2016 Professional Plus (jeden komputer) – 81 zł

Nawet 62% taniej za system operacyjny Windows i pakiet MS Office z kodem: EDG62

pakiet Windows 10 Pro + Office 2021 Pro Plus – 151 zł
pakiet Windows 11 Pro + Office 2021 Pro Plus – 163 zł
pakiet Windows 10 Professional + Office 2019 Pro Plus – 123 zł
pakiet Windows 11 Pro + Office 2019 Pro Plus – 133 zł


Dlaczego Godeal24?

To oszczędność pieniędzy. Głównym powodem, aby kupić oprogramowanie OEM, jest cena. Możesz otrzymać każdą wersję systemu Windows lub pakietu Office. Edycje OEM są wyposażone we wszystkie najnowsze funkcje. Otrzymasz również wszystkie najnowsze aktualizacje oprogramowania i zabezpieczeń od firmy Microsoft.

To również legalność licencji. Większość użytkowników zastanawia się nad legalnością licencji przy zakupie Windowsa i MS Office’a od innych dostawców. Licencje OEM Godeal24 są legalne, a Godeal24 zapewnia gwarancję na każdy sprzedany produkt.

Nie mniej ważne jest wsparcie klienta 24/7. Przy zakupie dowolnego pakietu oprogramowania Godeal24 masz prawo do skorzystania z pomocy udzielanej klientowi w przypadku problemów z instalacją lub użytkowaniem nabytych pakietów. Godeal24 zapewnia również dożywotni serwis posprzedażowy.


Co to jest licencja OEM?

Skrót OEM (Original Equipment Manufacturer) oznacza przedsiębiorstwo wytwarzające produkty, które mogą być sprzedawane przez inne firmy. Microsoft odsprzedaje tym firmom hurtowo licencje na system Windows i pakiet biurowy Office po znacznie niższych cenach.

Należy pamiętać, że licencje OEM są legalne i bezpieczne – nie są pirackimi wersjami Windowsa i Office’a. Firma Godeal24 oferuje licencje na oprogramowanie taniej, ponieważ Microsoft sprzedaje edycje OEM po zaniżonej cenie w porównaniu do wersji detalicznych. Czym zatem różnią się wersje OEM pakietów Office i systemu Windows od wersji detalicznych? Główną różnicą między wariantem OEM a wersją detaliczną jest możliwość przeniesienia licencji z jednego komputera na drugi. Licencja OEM może być zainstalowana tylko raz na jednym komputerze. To jedyna różnica i nie ma ona żadnego wpływu na użytkowanie oprogramowania i komputera.

Godeal24 odniósł wielki sukces wśród użytkowników dzięki profesjonalnej, szybkiej obsłudze, śledzeniu płatności i gwarancji zwrotu pieniędzy. Ponadto użytkownicy mają do swojej dyspozycji zespół fachowców ds. pomocy technicznej przed i po zakupie, którzy nie tylko rozwiązują wszelkie problemy, ale także doradzą, jaką wersję systemu Windows kupić. Ponadto zapewnia dożywotnią obsługę posprzedażną! Dzięki profesjonalnej obsłudze Godeal24 uzyskał ocenę 4,9 i 98% zadowolonych klientów w serwisie TrustPilot (niezależna platforma oceny jakości usług i produktów), co jest potwierdzeniem i uznaniem dla Godeal24 ze strony użytkowników! Email: service@godeal24.com.


Jak zapłacić za pomocą PayPal lub karty kredytowej?

Za zakupy możesz zapłacić za pomocą systemu PayPal w następujący sposób:

1. Przejdź do kasy i kontynuuj zakupy jako gość (lub załóż konto).
2. Domyślnie w zakładce „Payment Information” pojawi się tylko opcja „cwalletco” – kliknij przycisk „continue”.
3. Przejdź do „Order Review” na ekranie kasy i kliknij „Process Order”.
4. Kliknij na „Choose Payment Methods”, a następnie kliknij na „Process Order”.
5. Pojawi się ekran z różnymi opcjami płatności – możesz wybrać PayPal lub CreditCard (również za pośrednictwem PayPal).

Dostawa kluczy może potrwać do 24 godzin roboczych.

Uwaga! Niniejszy artykuł jest tekstem sponsorowanym. CD-Action nie pobiera prowizji od sprzedaży. Sprzedawca może dołączyć kody afiliacyjne do śledzenia sprzedaży.

Ceny w przeliczeniu na złotówki po kursie USD (4,33 zł) z 9 czerwca 2022 r.

Redaktor
Partner
Wpisów33

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze