5.05.2022, 08:00Lektura na 2 minuty
Wideo

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” na finałowym zwiastunie

Benedict Cumberbatch wraca do roli Doktora Strange'a w kolejnym filmie Sama Raimiego. Premiera już jutro!


Jakub „rajmund” Gańko

IV faza Marvel Cinematic Universe jest już w pełni rozpędzona i ponownie wzywa do kin wszystkich miłośników superbohaterskich doznań. Wydaje się, że dopiero co oglądaliśmy na wielkim ekranie „Spider-Man: Bez drogi do domu”, w którym przyczyną całego fabularnego zamieszania był nie kto inny jak Doktor Strange. Już jutro będziemy mogli obejrzeć kolejny pełnowymiarowy film poświęcony tej postaci: „Doktor Strange w multiwersum obłędu”.

Za kamerą produkcji stanął Sam Raimi, twórca pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie, a także serii „Martwe zło”. To istotna zmiana w stosunku do pierwszego „Doktora Strange'a”, którego reżyserował Scott Derrickson i nawet zrezygnował z ekranizacji Deus Eksa, by móc zająć się tym filmem. Oprócz Benedicta Cumberbatcha na ekranie zobaczymy m.in. Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch, Chiwetela Ejiofora w roli Karla Mordo i Benedicta Wonga.

Finałowy zwiastun produkcji, zachęcający do wycieczki do kin już jutro, obejrzycie poniżej:

Jeśli wciąż nie jesteście przekonani, czy warto wybrać się do kina, to warto rzucić okiem na pierwsze opinie zachodnich recenzentów. Radzą oni przygotować się na mnóstwo intensywnych przeżyć, a film nazywają najbardziej szaloną produkcją ze stajni Marvela. Również miłośnicy poprzednich dokonań Sama Raimiego nie powinni czuć się zawiedzeni – jego styl ma być wyraźnie wyczuwalny. Korzystając z okazji, polecam obejrzeć jego nieco zapomnianego „Człowieka ciemności” z Liamem Neesonem w roli głównej, szczególnie jeśli brakuje wam nieco mroczniejszych historii o superbohaterach.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1825

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze