1
13.02.2024, 15:30Lektura na 1 minutę

„Gwiezdne wojny”: Samuel L. Jackson chce powrotu Mace’a Windu

W wywiadzie dla magazynu Empire Samuel L. Jackson mocno rozbudził wyobraźnię fanów Star Wars.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Od momentu pojawienia się w „Mrocznym Widmie” postać Mace’a Windu jest uważana za jednego z najpotężniejszych Jedi w historii galaktyki. Ba, gdyby nie interwencja Anakina, ten zapewne sam pokonałby Palpatine’a. Niestety, odcięcie ręki, porażenie błyskawicą mocy i wyrzucenie przez okno na Coruscant nie dawało Windu szansy na przeżycie… ale czy na pewno?

Według Samuela L. Jacksona, który udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu Empire, jego postać z wyjątkowym fioletowym mieczem świetlnym mogła przeżyć odniesione rany i upadek ze sporej wysokości. Aktor skwitował to krótkim: „ON NIE JEST MARTWY!!!”, co dość dobitnie pokazało jego skalę zaangażowania. Później w wywiadzie pojawiło się pytanie, co chciałby zobaczyć w ewentualnym serialu Disneya o swoim bohaterze. Odtwórca roli Windu odpowiedział tylko: „Wszystko”.

Czyli co… Somehow Mace Windu returned?

Specjalne wydanie magazynu Empire ma związek z dwudziestopięcioleciem powstania prequeli. W numerze znajdziemy również wywiady z Haydenem Christensenem, Ewanem McGregorem czy Natalie Portman. Świętowanie nie ma jednak końca, bo jak jeszcze niedawno informowaliśmy, do kin powróci „Mroczne Widmo”


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów321

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze