1
26.01.2023, 10:30Lektura na 4 minuty

Jeremy Renner podczas niedawnego wypadku złamał ponad 30 kości

Jeremy Renner, znany głównie z filmów Marvela, podczas swojego wypadku z ratrakiem złamał ponad 30 kości, ale powoli wraca do zdrowia.


Patryk „Delighter” Żelazny

Na samym początku 2023, zaraz po Nowym Roku, dowiedzieliśmy się, że Jeremy Renner, czyli aktor wielokrotnie wcielający się w bohaterów filmów Marvela, w stanie krytycznym trafił do szpitala. Nowe szczegóły potwierdziły, że w wypadek zamieszany był około siedmiotonowy ratrak (duży pojazd gąsienicowy do odśnieżania), który przejechał po nodze Rennera. Na szczęście po interwencji sąsiadów aktora udało się szybko przetransportować do szpitala, skąd już osobiście dziękował fanom za wsparcie i dowiedzieliśmy się, jak doszło do wypadku.

Informacjami wtedy dzielił się na Instagramie i dziś na jaw wyszły nowe fakty w dokładnie taki sam sposób. Aktor wrzucił zdjęcie ze swoich porannych ćwiczeń, ponownie dziękując wszystkim za przesłane słowa wsparcia, a do tego podzielił się pewnym szczegółem z wypadku – a mianowicie, że podczas tamtego wydarzenia złamał ponad 30 kości. Więcej detali nie zdecydował się podać, więc nie wiemy na przykład, kiedy zostanie wypisany ze szpitala, ale mimo wszystko dobrze wiedzieć, że pomimo tak paskudnego wejścia w nowy rok, już zaczyna się czuć coraz lepiej.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1141

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane