2
5.04.2023, 07:45Lektura na 4 minuty
Wideo

„Joker 2”: Lady Gaga jako Harley Quinn na pamiętnych schodach

Do sieci trafiły zdjęcia Lady Gagi w roli Harley Quinn, która powróciła na charakterystyczne schody na planie filmu „Joker: Folie à deux”.


Jakub „rajmund” Gańko

Sequel głośnego „Jokera” w reżyserii Todda Phillipsa powoli staje się faktem, o czym przekonują kolejne materiały z planu. Widzieliśmy już zarówno Joaquina Phoenixa, powracającego do tytułowej roli, jak i Lady Gagę, która ma się wcielić w Harley Quinn. Od dawna wiemy także, że „Joker: Folie à deux” opowie w formie musicalu o szalonym romansie obu postaci. A skoro będzie musical, to musi być i taniec, nie?

Tym razem do sieci trafiły zdjęcia oraz nagranie ze słynnych schodów, które możecie kojarzyć z niezliczonych memów, nawet jeśli nie oglądaliście pierwszego „Jokera”. Zamiast postaci Joaquina Phoenixa na planie nowego filmu zatańczyła na nich sama Lady Gaga ucharakteryzowana na lekarkę psychiatrii, która leczyła Jokera w Arkham Asylum.

Choć z tego, co widzimy, nikt przy produkcji nie zasypia gruszek w popiele, to na premierę drugiego „Jokera” musimy jeszcze poczekać aż do 4 października 2024 roku. Oprócz Lady Gagi i Joaquina Phoenixa zobaczymy w nim m.in. Brendana Gleesona, Catherine Keener i Jacoba Loflanda. Reżyserią filmu ponownie zajmuje się Todd Phillips.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1565

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane