15.02.2023, 08:15Lektura na 4 minuty

„Joker 2”: Lady Gaga jako Harley Quinn na pierwszym zdjęciu

Twórcy „Joker: Folie à deux” udostępnili kolejne zdjęcie z filmu. To zarazem pierwsza okazja, by zobaczyć Lady Gagę w roli Harley Quinn.


Jakub „rajmund” Gańko

„Joker: Folie à deux”, czyli kontynuacja głośnego „Jokera” z 2019 roku z Joaquinem Phoenixem w tytułowej roli, już powstaje i nie dosięgnęły jej w żaden sposób nawet ostatnie zmiany w planach wobec filmowego uniwersum DC. Duże zainteresowanie od samego początku budzi pomysł uczynienia z tego filmu musicalu, który opowie o szalonej miłości Jokera i Harley Quinn. Szczególnie że w tę ostatnią ma się wcielić Lady Gaga.

Jeśli nie wyobrażaliście sobie dotąd takiego połączenia, to mam dobrą wiadomość. Twórcy (a konkretnie: reżyser filmu) udostępnili właśnie kolejne zdjęcie z produkcji (w sam raz na Walentynki!), na którym możemy po raz pierwszy przyjrzeć się Gadze w roli lekarki psychiatrii, która leczyła Jokera w Arkham Asylum.

Przypominam, że „Joker: Folie à deux” ma trafić na kinowe ekrany 4 października 2024 roku. Oprócz Lady Gagi i Joaquina Phoenixa zobaczymy w nim m.in. Brendana Gleesona, Catherine Keener i Jacoba Loflanda. Za kamerą ponownie stanął Todd Phillips.


Statyści narzekają na warunki na planie „Jokera 2”

Tymczasem portal TMZ donosi, że statyści biorący udział w projekcie są zdegustowani warunkami panującymi na planie „Jokera 2”. Według nich w studiach Warner Bros. w Burbank brakuje... toalet, przez co są zmuszeni pracować bez możliwości załatwienia swoich potrzeb. Ekipa filmowa ma do nich również stale pretensje o picie wody, gdyż to prowadzi... no właśnie do potrzeby skorzystania z łazienki. Wszystko to ma rodzić bardzo napiętą i nieprzyjemną atmosferę. Trudno się dziwić...


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1702

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze