29.03.2024, 11:15Lektura na 1 minutę

„Puchatek: Krew i miód 3” powstanie. W planach wielki crossover

Jesteście gotowi na horrorowych Avengersów?


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Po premierze pierwszego filmu, który korzystał na udostępnieniu wizerunku Kubusia Puchatka do domeny publicznej, na twórcach zawieszono psy. „Puchatek: Krew i Miód” był tragiczny, o czym możecie przeczytać w recenzji naszego redakcyjnego kolegi rajmunda. Produkcja doczekała się kontynuacji, która, ku zdziwieniu wszystkich, uzyskała bardzo pozytywne noty nie tylko od widzów, ale również od krytyków

Variety potwierdziło, że sukces dwóch pierwszej części przyczynił się do dania zielonego światła kolejnej oraz do rozpoczęcia produkcji wielkiego crossoveru skrzywionych postaci z dzieciństwa na wzór „Avengersów”. W horrorowej superprodukcji, zatytułowanej roboczo „Poohniverse”, ma pojawić się m.in. Bambi, Pinokio czy Śpiąca Królewna. Premierę zaplanowano na 2025 rok. 

Wiele postaci z zaplanowanego crossoveru ma otrzymać wcześniej własne filmy. O swobodzie twórczej wypowiedział się reżyser dwóch części „Krwi i Miodu”, Rhys Jake-Waterfield. 


Mamy dostęp do tych wszystkich konceptów i możemy z nimi zrobić co tylko chcemy. To bardzo ekscytujący projekt. 


Rhys Jake-Waterfield

Czekacie na rozwój tego specyficznego uniwersum? 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów306

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze