7
12.09.2022, 08:45Lektura na 1 minutę
Wideo

„Star Wars: Andor” – Serialowy prequel „Łotra 1” na finałowym zwiastunie

Disney szykuje nas do zbliżającej się premiery serialu „Star Wars: Andor”.


Jakub „rajmund” Gańko

Wszystko wskazuje na to, że przez najbliższą dekadę nie zabraknie nam gier i seriali osadzonych w uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Prezentacje w ramach D23 Expo w miniony weekend tylko utwierdziły nas w tym przekonaniu. Pokazano m.in. oficjalny zwiastun trzeciego sezonu „The Mandalorian”, a także finałowy trailer „Star Wars: Andor”.

Dla przypomnienia: „Star Wars: Andor” to serialowy prequel „Łotra 1”, który opowie nam o narodzinach rebelii i wczesnych przygodach Cassiana Andora (w tej roli Diego Luna). Po dotychczasowych zwiastunach można wywnioskować, że czeka nas jak dotąd najmroczniejsza serialowa produkcja spod znaku Star Wars.

Oprócz wspomnianego Diego Luny w serialu pojawią się także m.in. Stellan Skarsgård („Czarnobyl”, „Diuna”) jako Luther Rand oraz Genevieve O'Reilly („Susza”, „Gwiazda szeryfa”) w roli Mon Mothmy (irlandzka aktorka wcielała się w nią już w „Zemście Sithów” oraz „Łotrze 1”). Powróci również Forest Whitaker, który wcieli się w Sawa Gerrerę oraz android K-2SO.

„Star Wars: Andor” trafi do oferty Disney+ już 21 września. Na dobry początek dostaniemy od razu 3 odcinki, a kolejne 9 będzie ukazywać się regularnie co tydzień. W listopadzie tego roku ma ruszyć produkcja drugiego sezonu serialu.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów955

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane