14.02.2023, 08:15Lektura na 2 minuty
Wideo

„The Mandalorian”: Din Djarin i Grogu wracają w nowej zapowiedzi 3. sezonu

3. sezon serialu „The Mandalorian” coraz bliżej, a nowy zwiastun nie pozwala nam na ani chwilę nudy.

Pedro Pascal gra ostatnimi czasy pierwsze skrzypce w bijącym rekordy popularności „The Last of Us”, ale pora sobie przypomnieć o innym serialu z jego udziałem. Chodzi mi oczywiście o gwiezdnowojenne „The Mandalorian”, którego trzeci sezon rozpocznie się już 1 marca. Data ta nieubłaganie się zbliża, także w najbliższym czasie Disney z pewnością przygotuje dla nas tylko więcej ciekawych materiałów.

Oto jeden z nich w postaci półminutowej zajawki nowego sezonu:

Gdyby ktoś był na przykład zdziwiony faktem, że Din Djarin znów przemierza galaktykę u boku Grogu, to spieszę z wyjaśnieniem: po dwóch sezonach „The Mandalorian” przygody obu bohaterów znalazły ciąg dalszy w „Księdze Boby Fetta”. Jeśli ominął was tamten serial, to macie jeszcze chwilę, aby nadrobić jego siedem odcinków przed trzecim sezonem „The Mandalorian”.

W nowych epizodach Din Djarin i Grogu mają trafić m.in. na planetę Mandalore, ale także na doskonale nam znane Coruscant. Oprócz nich zobaczymy znów w akcji m.in. Katee Sackhoff jako Bo-Katan, Giancarlo Esposito w roli Moffa Gideona oraz Carla Weathersa jako Greef Karga. Gościnnie pojawi się także znany z „Powrotu do przyszłości” Christopher Lloyd. Niestety wciąż nie wiemy, w kogo się wcieli, ale fanowskich teorii na ten temat nie brakuje (najodważniejsze wspominają nazwisko Joruus C'baoth, którego nie trzeba tłumaczyć fanom niekanonicznej już dziś trylogii Thrawna).

Wiemy natomiast, że trzeci sezon „The Mandalorian” nie będzie ostatnim. Disney potwierdził już rozpoczęcie prac nad kolejnym.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1348

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane