Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGC ´08: Ubisoft otwiera oddział w Polsce

Piotrek66 środa, 20 sierpnia 2008, 17:33 News
Ubisoft - logo
Ubisoft - logo

Polski rynek gier komputerowych jest coraz bardziej zauważany przez zachodnich wydawców. Firma Ubisoft przygotowała niespodziankę na targach GC.

Niespodziankę szczególnie ważną dla nas ? Polaków. Jak bowiem firma ogłosiła, utworzony zostanie polski oddział Ubisoftu!

To bardzo dobra wiadomość, zważywszy na fakt, że Francuzi mają zamiar polonizować wydawane przez siebie gry. I ? uwaga ? nie tylko te na PC, ale także na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Pierwszym krokiem była lokalizacja przez Cenegę Assassin?s Creeda, a następny w kolejce jest Far Cry 2.

Jak widać, sytuacja na rodzimym rynku jest coraz lepsza. Niższe ceny, więcej spolonizowanych gier (Microsoft i Sony także zapowiedziało więcej lokalizacji.) Oby tak dalej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ubisoft, Games Convention,

Podobne newsy

Ubisoft: Beyond Good & Evil 2 nie będzie wśród 5 tytułów AAA planowanych na 2020 i początek 2021

News
niedziela, 9 lutego 2020

ubisoft-beyond-good--evil-2-nie-bedzie-wsrod-5-tytulow-aaa-planowanych-na-2020-i-poczatek-2021 Chociaż mijający rok finansowy jest dla Ubisoftu trudny, firma z pewnością cieszy się z 55 milionów graczy Rainbow Six Siege.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z