Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ubisoft celuje w Europę

Piotrek66 czwartek, 28 sierpnia 2008, 11:38 O grach inaczej
Ubisoft - logo
Ubisoft - logo

Ubisoft otworzył ostatnio w Polsce swój oddział. Nie może to jednak dziwić w świetle słów Yvesa Guillemota, że Europa jest dla firmy bardzo ważna.

Pierwszym powodem jest to, że zyski ze Starego Kontynentu stały się większe nawet o pięć procent w porównaniu do Stanów. Dzieje się tak głównie za sprawą wzmocnienia funta i euro.

Według prezesa Ubisoftu jest jeszcze jedna przyczyna takiego stanu rzeczy ? mieszkańcy Europy lubią grać w gry, a teraz to zamiłowanie ujawnia się z całą mocą. We wcześniejszych latach tworzono gry trudniejsze i bardziej skomplikowane, co odstraszało klientów. Obecnie na rynku ? prócz bardziej przystępnych produkcji ? pojawiły się również akcesoria, które wspomagają rozgrywkę.

My, jako gracze, powinniśmy się cieszyć, że jedna z największych firm w branży dostrzega nasz kontynent, a jako Polacy - że i naszego kraju Francuzi nie przeoczyli.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ubisoft, Rynek gier,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 29 sierpnia 2008, 0:49   Seba_89

... // Wii podobne gry powinny powstawać.... ale na Wii :D

czwartek, 28 sierpnia 2008, 14:02   JCraft

// _We wcześniejszych latach tworzono gry trudniejsze i bardziej skomplikowane, co odstraszało klientów_ - czyli teraz wszystkie gry będą prostsze i banalniejsze... oby nie, nie chcemy ataku wiipodobnych produktów, to by było gorsze niż zagłada PC gamingu :D

czwartek, 28 sierpnia 2008, 13:56   Tressela

// Mam nadzieję, że nie walnąłem gafy... Ubi ma oddział w Japonii, prawda? :)

czwartek, 28 sierpnia 2008, 13:22   Tressela

// Czas na Niebiesko-białą Rewolucję? :) Wątpię. Tym nie mniej dobrze, że w Ubi zdano sobie sprawę, iż gry to nie tylko USA-Japonia.

Podobne newsy

Ubisoft: Beyond Good & Evil 2 nie będzie wśród 5 tytułów AAA planowanych na 2020 i początek 2021

News
niedziela, 9 lutego 2020

ubisoft-beyond-good--evil-2-nie-bedzie-wsrod-5-tytulow-aaa-planowanych-na-2020-i-poczatek-2021 Chociaż mijający rok finansowy jest dla Ubisoftu trudny, firma z pewnością cieszy się z 55 milionów graczy Rainbow Six Siege.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z