Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS[Weekend z The Surge] Wygraj egzemplarz gry [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 26 maja 2017, 12:44 Konkurs
The Surge
The Surge

W związku z niedawną premierą The Surge mamy dla Was pięć egzemplarzy edycji pudełkowych – dwa na PC, dwa na PS4 i jeden na Xboksa One.

Ziemia umiera.Ci którzy pozostali w przeludnionych miastach muszą pracować by przetrwać. Społeczeństwo się starzeje. Człowieka w pracy zastąpiły maszyny, więc wielu mieszkańców Ziemi musiało szukać  zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia. Świat w grze  „The Surge” prezentuje ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i odziaływanie na środowisko doprowadziły do dekadencji ludzkiej cywilizacji.

„The Surge” oferuje innowacyjny system walki oraz oryginalny system rozwoju postaci oparty o moduły ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Media ochrzciły grę mianem  "Dark Souls w świecie przyszłości" ze względu na zbliżony system walki i stopień wyzwania.

Tak o grze pisze dystrybutor. Bohaterem jest pracownik megakorporacji Warren, który z przeciwnikami radzi sobie, korzystając z egzoszkieletu. Mimo dostępu do nowoczesnych technologii walka odbywa się z użyciem broni białej, czyli mieczy, kosturów itp.

Zadanie konkursowe związane jest z tym właśnie aspektem rogrywki. Spróbujcie wyjaśnić, dlaczego w czasie walki nie jest używana broń przyszłości, taka jak karabiny, miotacze plazmowe itp., choć akcja toczy się w przyszłości. Odpowiedź może być w formie prostej teorii, ale może to być też historyjka czy wręcz opowiadanie SF. Przy czym nie patrzcie na wyjaśnienia podane w fabule gry, wymyślcie coś własnego, oryginalnego. (Nie przyjmujemy odpowiedzi "Przecież to soulslike, więc bohater musi walczyć w zwarciu" ;)).

Na zgłoszenia w komentarzach (czy to w formie tekstowej, czy to w postaci linku do przygotowanej przez Was pracy) czekamy do środy 24 maja, do godziny 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Osoby używające multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

A tu kilka grafik promujących grę:

Laureaci

Przyszło wiele zgłoszeń, niektóre bardzo rozbudowane. Pojawiło się wiele teorii wyjaśniających nietypowy wybór broni w grze. Trochę nam zajęło przejrzenie wszystkich, ale ostatecznie postanowiliśmy wybrać propozycje nadesłane przez:

GolemDorfl

W poszukiwaniu surowców Ziemia została wyeksploatowana ponad miarę. W czasach gdy każdy surowiec jest na wagę złota i posiadanie go decyduje o przeżyciu i rozwoju, korporacje, niechętnie popierają pomysły budowy broni, które w ułamku sekundy puszczają z dymem najmniejszą ilość tych drogocennych substancji. Broń palna czy energetyczna to nie tylko metal i plastik na obudowę i mechanizm. To również substancje - nieodnawialne źródła energii, które można spożytkować w znacznie korzystniejszy sposób.

superzgred

Technologia poszła do przodu - W oparciu o nano ciecze nieNewtonowskie powstały nowe rodzaje pancerzy absorbujące całkowicie uderzenia wysokich energii. W zasadzie można by oberwać w tym z pocisku przeciwpancernego i co najwyżej poczujemy nieco irytujące ciepło. Stąd konieczność przerzucenia się na broń o zdecydowanie mniejszej sile rażenia. Jest równie zabójcza, ale nie uderza z takim impetem więc redukcja uderzenia jest nikła. Wczoraj były specjalne sztylety do kolczug, jutro będzie właśnie to.

R4zz

http://textuploader.com/d9xdj

PeaCross

https://drive.google.com/file/d/0B5UgjpZLLSUaMW54Nng0a3pJQms/view

Rezyser

https://drive.google.com/file/d/0Bwkd6KkZPG16QlI3TnVfclRHS3c/view

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - The Surge". Proszę też o podanie na jaką platformę ma być gra, najlepiej gdyby podane zostały dwie tak abym mógł dopasować nagrody do laureatów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, akcja, Deck13,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 24 maja 2017, 23:33   Rezyser
Krótkie, proste jak budowa kija z gwoździem i dobitnie szczere. Czasem za wszystkim kryją się nie wielkie idee czy innowacyjne koncepty, a zwykłe ludzkie pragnienia... https:drive.google.com/open?id=0Bwkd6KkZPG16QlI3TnVfclRHS3c
środa, 24 maja 2017, 22:47   Inssajdor
W przyszłości kinematografia nie ma się dobrze. Hollywood upadło, dla Bollywood to już ostatnie podrygi, a polskie komedie romantyczne... niestety dalej powstają. W tych warunkach społeczeństwo zaczęło wprost ubóstwiać klasyki kina. Każdy zna na pamięć Ogniem i Mieczem, Pana Wołodyjowskiego i Krzyżaków. Ten ostatni film stał się niemal religią i kodeksem każdego obywatela. Wszyscy chcą być jak Jurand czy Zbyszko. Ten stan sprawił, że miecze i pochodne stały się jedynymi honorowymi narzędziami do walki.
środa, 24 maja 2017, 22:40   Rbtvxz313
Historia lubi się powtarzać. Świat przyszłości do złudzenia przypomina schyłek Imperium Rzymskiego - z jednej strony oferując technologię i spuściznę wielkich dokonań przodków, z drugiej zaś dekadencję i powolny upadek. Mimo upływu lat dziś również liczy się tylko jedno: "Panem et circenses" - "Chleba i igrzysk",a skoro przeludnienie i katastrofy ekologiczne zabrały nam chleb, będziemy musieli zadowolić się walkami gladiatorów XXI wieku, pozdrawiających nas i idących na śmierć w lśniących egzoszkieletach.PC
środa, 24 maja 2017, 22:00   Nirala
[PC]
http:textuploader.com/d9257
Pozdrawiam :D!
środa, 24 maja 2017, 21:27   NISZCZYCIEL260
Może ze ze względu na przeszłość i brutalne czyny dokonywane przez ludzi władających bronią palną , postanowili unicestwić całą broń palną by nie doprowadzić do kolejnej wojny , która mogłaby doprowadzić do końca istnienia życia . A za pomocą broni białej nie dokonasz takiego mordu jak za pomocą broni palnej , która ma znacznie większy zasięg oraz jest bardziej śmiercionośna . wersja ps4
środa, 24 maja 2017, 20:52   woj93
O dobre miejsce do spania trudno jest w zniszczonym świecie maszyn. Aby się dobrze wyspać potrzebujesz odpowiedniego posłania, bo jak mówi przysłowie jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Więc trzeba dobrze zbić tych wrogów żeby się dobrze wyspać na ich metalowych blachach.
środa, 24 maja 2017, 19:12   Gavriel6
zakończenie starcia w zwarciu, ludzkość postanowiła powrócić do zapomnianych, ale jakże skutecznych narzędzi zagłady, odpowiednich do nowego sposobu walki. Wszakże, po co uzbrajać ludzi w ciężkie i nieporęczne działa plazmowe lub karabiny laserowe o małej mocy obalającej, kiedy wystarczy dać im do rąk dobrze wyważoną, półtorametrową, wolframową pałkę lub dwudziestokilowy młot, który jednym zamachem pozbawi przeciwnika głowy. [PC]
środa, 24 maja 2017, 19:11   Gavriel6
Mamy tu do czynienia z pewnym regresem technologicznym. Otóż, wraz z rozwojem technologii, przeciętny człowiek uzyskał możliwości zwiększenia swoich możliwości fizycznych, daleko wykraczając poza standardowe normy. Broń dystansowa uległa ewolucji, zdolna razić przeciwników pociskami rakietowymi, wiązką mikrofal czy strumieniem rozgrzanej plazmy. Jednak, dzięki wprowadzenie uprzęży, która wielokrotnie zwiększa siłę, wytrzymałość oraz szybkość przeciętnego człowieka, umożliwiając skrócenie dystansu i .....
środa, 24 maja 2017, 19:07   JeffLebowski
[PS4]
Zapraszam do roku 2044
kpt Lebowski
http:imgur.com/a/BBxmu
środa, 24 maja 2017, 16:38   krasnaljr
Uważam, iż bohater gry chce nie tyle przeżyć, co udowodnić, że technologia miast polepszyć byt człowieka, zniszczyła kontakty międzyludzkie, zabiła komunikację. Biała bron w tym przypadku jest dowodem na wielkość i moc człowieka i jego umysłu i siły mięśni. Aby zwyciężyć nie potrzebuje nowoczesnych skomplikowanych technologii - liczy się walka i wiara w człowieka!

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

The Surge do wypróbowania za darmo na Steamie

News
środa, 28 sierpnia 2019

the-surge-do-wyprobowania-za-darmo-na-steamie Czasu jednak jest na to bardzo mało, dlatego trzeba się pośpieszyć.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z