Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS"World of Warcraft: Arthas. Przebudzenie Króla Lisza" – wygraj książkę [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 11 sierpnia 2017, 10:25 Konkurs
pc
World of Warcraft: Arthas
World of Warcraft: Arthas

Dziś do sprzedaży trafiła najnowsza powieść ze świata World of Warcraft. Kim był niegdyś Król Lisz, dziś ucieleśnienie zła, władca plagi nieumarłych, pan runicznego Ostrza Mrozu, wróg wszystkich wolnych ludów? Jak to się stało, że zwykły człowiek stał się jedną z najmroczniejszych postaci w historii świata Azeroth?

Na długo przed tym, jak jego dusza stała się jednością z duszą orkowego szamana Ner’zhula, Król Lisz był Arthasem Menethilem, zręcznym szermierzem, a wkrótce i świetnym wojownikiem, pierwszym w linii sukcesji do tronu Lordaeronu i gorliwym paladynem zakonu Srebrnej Dłoni, zakochanym w Jainie Proudmooore.

Kiedy wszystkiemu, co ukochał, zagroził legion nieumarłych, Arthas wyruszył na poszukiwania potężnego runicznego ostrza, które pozwoliłoby mu ocalić ojczystą krainę. Jednak cena za panowanie nad tą bronią była dopiero początkiem drogi ku potępieniu, która zaprowadziła go na północne pustkowia Mroźnego Tronu – tam przypadł mu w udziale najmroczniejszy z losów.

Powieść "World of Warcraft: Arthas. Przebudzenie króla Lisza” to fantastyczna okazja do rozbudowania wiedzy o postaciach i wydarzeniach z uniwersum Warcrafta. Wydawcą najnowszej książki osadzonej w świecie wykreowanym przez firmę Blizzard jest wydawnictwo Insignis.

Dajemy Wam szansę wygrania jednego z pięciu egzemplarzy tej książki. Należy w tym celu krótko napisać w komentarzu (jednym!) pod tym newsem, w jaki sposób pokonalibyście potężnego króla Lisza. 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do niedzieli włącznie (6 sierpnia do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Osoby używające multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

Laureaci

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy nastepujące propozycje:

Tyrogus

W walce z tak potężnym przeciwnikiem najważniejsze jest dokładne i wnikliwe przygotowanie. Trzeba być gotowym na każdy scenariusz i odpowiednio skompletować ekwipunek. Takiego oponenta nie można lekceważyć. Należy znać zarówno jego mocne, jak i słabe strony. Patrząc na przykład na jego oręż, słynne Ostrze Mrozu, trzeba zwrócić szczególną uwagę na... Pfffffffff... Co ja będę kogokolwiek oszukiwał. LEEEEEROYYYYYYYY JENKINS!!!

Hejnewar

Otóż czekamy do urodzin Króla Lisza i organizujemy mu imprezę niespodziankę. Przychodzi wielu starych znajomych, a każdy z nich oczywiście namawia do wypicia czegoś na rozgrzewkę bo zimno. Alkohol po pewnym czasie zaczyna mącić Królowi w głowie. A imprezowicze wymyślają dla niego coraz to głupsze i niebezpieczniejsze wyzwania. Pijany Król jednak daje sobie radę ze wszystkim. W końcu pada propozycja odegrania "Władcy Pierścieni", pod sam koniec Król wpada do wulkanu razem z pierścieniem. Orły nie przylatują.

abcy

Tłum, widły i pochodnie - to zawsze działa...

Ain

Wybudowałbym mu miły domek na przedmieściach, z którego mógłby spokojnie rządzić swoją armią nieumarłych. Miałby tam wszelkie możliwe udogodnienia, najdroższe tapety i najlepszy sprzęt AGD. I kiedy pewnego dnia relaksowałby się pływając w basenie, usunąłbym drabinkę do basenu i obserwował, jak w panice pływa dookoła, męcząc się coraz bardziej i nie mogąc wyjść. Aż w końcu by utonął.

Maze00

W sumie Arthas to teraz taki sopelek lodu, więc zaserwował bym mu gorącą czekoladę przy domowym cieplutkim kominku i okryłbym go wełnianym kocykiem. Taki zestawik przywróciłby dawnego prawego paladynka :)

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Warcraft Arthas" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, MMO, Blizzard Entertainment, CD Projekt, Activision Blizzard,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 sierpnia 2017, 12:15   Tyrogus
To chyba dobra okazja by raz jeszcze odpalić starego, dobrego Warcrafta 3 i przypomnieć sobie całą historię. Dzięki. :)
piątek, 11 sierpnia 2017, 11:16   Airoder
Tekst Laureaciego chyba najlepszy.
piątek, 11 sierpnia 2017, 10:47   Scorpix
A kiedy rozwiązanie konkursu za strzelnicami E3?
Oczywiście gratulacje dla zwycięzców.
piątek, 11 sierpnia 2017, 10:30   Xserxsespl
Gratulacje :D
niedziela, 6 sierpnia 2017, 23:44   MadJoneck
Nasłał bym na niego moją siostrę która obezwładniła by go swym dziecięcym urokiem. A potem zaprowadziła go do Rangarosa który by go u nie szkodliwił.
niedziela, 6 sierpnia 2017, 21:56   Drax11
Nasłał bym na niego Trevora z GTA 5.
niedziela, 6 sierpnia 2017, 14:42   KristoPL
Jak pokonałbym Króla Lisza? Wygrałbym konkurs na książkę o nim, więc znałbym jego słabości. Łatwo dotarłbym do Korony Lodu, bo znałbym ukryte przejścia. Bez problemu ominąłbym jego nieumarłych strażników, przecież wiedziałbym kiedy i gdzie będą. I wreszcie z łatwością pokonałbym samego Króla Lisza, znałbym jego słabości w walce. Jeżeli to nie zadziała zawsze można wziąć Ashbringera. :D
niedziela, 6 sierpnia 2017, 2:30   MrYukine
Wydaje mi się że ostatnimi dniami grzeje na tyle mocno, że wystarczyłoby go zabrać do polski a sam roztopił by się w mgnieniu oka.
sobota, 5 sierpnia 2017, 22:25   JMasalsky
Lisz, lisz, lisz... *otwiera zakurzony WikiBestiariusz*
Taaaak, filakterium, zaklęta dusza, mmm-hmmm...A zatem, przygotowujemy wielki magnes, przyciągamy Frostmourne'a do siebie i likwidujemy... W jakiś sposób. Na przykład, wrzucając go do Góry Przeznaczenia... *odzywa się głos z tyłu głowy*
-Góra przeznaczenia to LotR ty ignor...
-TAK TAK ŁAPIĘ, DEATHWING CHODŹ TUTAJ MAM DO CIEBIE INTERES
sobota, 5 sierpnia 2017, 16:14   Menoo
Heh, tak się składa że Króla Lisza to ja co tydzień maltretuję dręczę i poniżam.
Mam go na pare hitów dlatego uwaga, podaję rotację: garrote, mutilate rupture mutilate envenom.
W niedalekiej przeszłości pojedynki 1 na 1 z Artasem zawsze kończyły się dla śmiałków przegraną,
lecz teraz, to on tylko siedzi na kanapie, znaczy się na tronie i nic nie robi.
Więc jeśli się nie obijałeś, trzymałeś dietę i ciężko trenowałeś wbijając 110 lvl to nie masz się co bać.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z