Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft: Najnowsza aktualizacja wprowadzi nietypowy rajd [WIDEO]

Cursian sobota, 3 listopada 2018, 12:13 News
PC

I masę innej zawartości.

Od premiery Battle for Azeroth minęło już trochę czasu, więc gracze zaczynają coraz niecierpliwiej wyglądać nowej zawartości. W trakcie BlizzConu oficjalnie zapowiedziano aktualizację 8.1, która ma trafić na europejskie serwery 12 grudnia. W jej ramach otrzymamy między innymi poprawki do systemu pancerzy azerytowych oraz możliwość zdobycia szpanerskich strojów dla krasnoludów i krwawych elfów. Pojawią się też kolejne sprzymierzone rasy: Przymierze zrekrutuje wyspiarzy z Kul Tiras, a Horda trolle Zandalari. Miłośnicy ekspedycji wybiorą się na nowe wyspy, zaś zwolennicy Wafrontów zawalczą o Darkshore, które nocne elfy postarają się odbić z rąk Porzuconych. Nie zabraknie także zadań fabularnych. Poznamy między innymi dalsze losy Tyrande oraz Saurfanga, a także dowiemy się, jak potoczyła się sprawa Vol’jina. Oto mały przedsmak tego, na co możemy liczyć:

W późniejszym terminie na serwery trafi nowy rajd, Battle of Dazar’alor, w którym zmierzymy się o kontrolę nad stolicą trolli Zandalari. Co ciekawe Przymierze i Horda staną przed nieco innymi wyzwaniami. Poddani Anduina ruszą z przygotowywaną od dawna inwazją morską, by następnie przebić się do piramidy króla Rastakhana, zaś Horda będzie powoli zmierzać w stronę doków, gdzie stawi czoła Jainie Proudmoore.Teoretycznie rajd składa się z sześciu bossów, przy czym połowa jest wspólna (z minimalnymi różnicami), zaś trzej pozostali będą unikalni dla danej frakcji. W niektórych momentach pojawi się jednak możliwość spojrzenia na konflikt oczami wrogów i ubicia trzech dodatkowych szefów – tych, którzy wcześniej byli niedostępni dla danego stronnictwa (łącznie czeka nas więc dziewięć batalii). By nadać zabawie sens i nie doprowadzić do absurdów, na czas tych bitew wcielimy się w członków przeciwnej frakcji – nie trzeba się więc obawiać, że ludzie i krasnoludy zaczną nagle radośnie okładać Jainę.

Jeśli idzie o jeszcze dalszą przyszłość i kolejną łatkę, możemy spodziewać się między innymi nowego lądu, latania oraz rajdu, który pozwoli powalczyć z samą Azsharą. Do tego jeszcze jednak daleka droga i kto wie, czy nie będziemy już mogli wówczas szaleć na klasycznych serwerach. Swoja drogą poznaliśmy już ich orientacyjną datę premiery. Przy okazji pokazano kolejny filmik poświęcony Saurfangowi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

World of Warcraft: Gorliwy fan przeszedł grę w 100%

News
wtorek, 7 kwietnia 2020

world-of-warcraft-gorliwy-fan-przeszedl-gre-w-100 Domyślacie się jednak, że w przypadku MMORPG słowo „przeszedł” nie do końca oddaje stan faktyczny.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
8

Mitologia grecka, legendy arturiańskie i płaska Ziemia.

Komentarzy:
4

Z udostępnionych gier ograłam tylko osiem, bo na więcej nie miałam czasu, ale znalazły się wśród nich perełki. W dodatku pełne wersje wszystkich poniższych gier zadebiutują jeszcze w tym roku, a dema nadal możesz pobrać ze Steama!

Komentarzy:
0

Jeśli wybierasz się w podróż, niech będzie to podróż długa.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z