Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty Global Operations: Darmowa mobilka zaliczyła cichy debiut [WIDEO]

Kaladin sobota, 1 grudnia 2018, 10:44 News

Za produkcję odpowiadają twórcy Clash of Kings.

Activision coraz chętniej inwestuje w rynek gier mobilnych. Korporacja, która jest w posiadaniu takich marek, jak chociażby Candy Crash Saga, zdecydowała się na współpracę z chińskim studiem Elex. Efektem jest właśnie debitujące w Australii i na Filipinach Call of Duty: Global Operations. Wydawca zdecydował się na cichą premierę tytułu – wiele aspektów wciąż jest dopracowywanych, jak chociażby pojemność i stabilność serwerów. Gra nie wzbudziła zainteresowania w żadnym z krajów, w których jest już dostępna – do tej pory pobrało ją ledwie ponad 5000 osób.

Tak wygląda oficjalny opis udostępniony przez wydawcę:

Odkrycie skrajnie toksycznego pierwiastka Nuclium NM(72) zagroziło porządkowi na świecie. Rządy i prywatne korporacje walczą o nieliczne jego złoża, a planeta pogrąża się w chaosie. W centrum konfliktu znajduje się organizacja GLOBUS, której celem jest zastosowanie substancji w warunkach bojowych i całkowita dominacja nad światem.

Jedyną osobą, która może stanąć im na drodze, jesteś ty.

Zbuduj swoją bazę operacyjną oraz zrekrutuj armię złożoną z największych bohaterów serii Call of Duty. Użyj własnej strategii, by pokonać graczy z całego świata, i uratuj naszą planetę przed totalną anarchią.


Gracze będą mogli rozbudowywać swoje bazy, rekrutować specjalnych dowódców dla swoich żołnierzy czy dołączać do światowych sojuszy. Premiera w Europie spodziewana jest „wkrótce”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 1 grudnia 2018, 23:19   pawel0482
Nic nadzwyczajnego, gra typu klon klona klona xd
sobota, 1 grudnia 2018, 17:49   GolemDorfl
@Terminus233 Warunkiem ukończenia samouczka było kupienie czegoś w sklepiku? ;)
sobota, 1 grudnia 2018, 13:38   Terminus223
Nic dziwnego,skoro wszystkie gry tego typo polegają na tym samym.Ostatnio zainstalowałem podobny twór by zobaczyć jak się sprawy mają teraz,odpadłem już na samouczku.
sobota, 1 grudnia 2018, 13:12   Kolo5141
Grałem w coś podobnego już z rok temu.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Call of Duty: Prace nad ekranizacją wstrzymane

News
poniedziałek, 17 lutego 2020

call-of-duty-prace-nad-ekranizacja-wstrzymane Film „nie jest już priorytetem dla Activision”.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

O grach będących interaktywnymi komiksami słyszymy już od dawna, do tej pory rzadko jednak traktowano ten pomysł tak dosłownie, jak w produkcji Atomic Wolf.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z