Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Valve Index: Gogle VR od twórców Steama

Witold poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 11:08 News

Więcej dowiemy się już niedługo.

Plotki o powstającym urządzeniu do rzeczywistości wirtualnej, którym zajmować mieliby się twórcy Steama, krążą po branży już od jakiego czasu. Niedawno poznaliśmy jego nazwę, gdy spostrzegawczy gracze doszukali się zgłoszenia znaku towarowego Index przez Valve. Firma postanowiła w końcu odkryć karty i zaprezentowała nam swoje gogle VR , uruchamiając stronę, na której możemy dowiedzieć się więcej.

No, tak właściwie to powyższe zdjęcie na tę chwilę wyczerpuje temat. Widać na nim urządzenie wyposażone w dwie kamerki oraz suwak pozwalający, jak się wydaje, dopasować ułożenie okularów do rozstawu źrenic. Konkretne informacje mamy poznać w maju, kiedy Valve Index będzie miało... premierę? Prezentację? Raczej to drugie, chociaż nie byłbym zdziwiony, gdyby sprzedaż ruszyła jeszcze przed wakacjami. Szansa na to, by VR wszedł do mainstreamu dzięki tym goglom, jest raczej nieduża, zwłaszcza gdy przypomnimy sobie o dotychczasowych, mocno nieudanych przygodach Valve z hardwarem. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Valve,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Valve Index: Sprzedaż podwoiła się po zapowiedzi Half-Life: Alyx

News
środa, 29 stycznia 2020

valve-index-sprzedaz-podwoila-sie-po-zapowiedzi-half-life-alyx Gabe Newell chyba znalazł swój system seller – a my w końcu jakieś konkretne dane.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
3

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z