Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMinecraft Earth: Rozpoczęła się pierwsza tura zamkniętych beta testów

Kaladin czwartek, 18 lipca 2019, 19:35 News

Jak rzecze nasz naczelny "ludzie robią tam rzeczy, od których wybucha mózg". Brzmi jak dobra recenzja.

Majowa zapowiedź Minecraft Earth, produkcji, która chce powtórzyć sukces Pokémon GO, za wiele gameplayu nie pokazała, jednak już w czerwcu dostaliśmy dużo bardziej konkretne filmiki. Ogłoszone kilka dni temu zamknięte beta testy wreszcie ruszyły, a zapisani wcześniej gracze w USA i Wielkiej Brytanii już budują pierwsze konstrukcje w swoich miastach.

Konkretnie dwóch, bo testy wystartowały jedynie dla osób mieszkających w obrębie Londynu i Seattle. Ponieważ twórcy zostawili wolną rękę w kwestii publikowania zdjęć czy filmików z rozgrywki, od kilku godzin w Internecie krążą pierwsze gameplaye. Dzięki nim zobaczyliśmy chociażby, jak wygląda mapa w grze, z opcją "Tappables", czyli wszelkie maści bloczkami, przedmiotami czy przeciwnikami, z którymi możemy wejść w interakcje. Na ekranie budowy możemy nasze klocki zamienić w różne konstrukcje, których wielkość będzie uzależniona od naszego poziomu.

Poniżej zobaczcie materiał jednego z youtuberów, który za pomocą gry zbudował, chociażby, ludzki prędkościomierz. Warto jednak podkreślić: Microsoft wyposażył twórcę w kilkanaście rzadkich przedmiotów, tak, aby nie musiał on ograniczać swoich kreatorskich zapędów. Tak to wygląda:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 18 lipca 2019, 21:54   Kuba3003
jak już mówiłem, śiwetne było by w vr, to najwyżej, żeby się trochę pobawić i zapomnieć, co nie zmienia faktu, że na premierę będzie hit.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z