Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Surge 2: Nowy zwiastun prezentuje mnogość dostępnego ekwipunku [WIDEO]

Cursian środa, 31 lipca 2019, 16:18 News

Niektóre pancerze wyglądają dość osobliwie.

Choć Focus Home Interactive stopniowo traci na rzecz Bigbena kolejne studia (ostatnio było to odpowiedzialne za Technomancera i GreedFalla Spiders), to w żadnym razie nie może narzekać na wyniki finansowe, do których w dużym stopniu przyczynia się World War Z.

Niewykluczone, że we wrześniu drugim filarem firmy stanie The Surge 2. Niedawno mogliśmy zobaczyć, jak wygląda początek przygody oraz edytor postaci, zaś teraz Deck 13 postanowiło pokazać nam pancerze i ekwipunek, jakie możemy zdobyć na dalszych etapach zabawy:

Wszystkie te klamoty z pewnością znajdą swe zastosowanie, zwłaszcza że poziom trudności ma wymagać najwyższego zaangażowania – szczególnie podczas konfrontacji z bossami. Jedną z nich możecie obejrzeć TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

The Surge 2: Nowe DLC zabierze nas na pokład Krakowa [WIDEO]

News
środa, 8 stycznia 2020

the-surge-2-nowe-dlc-zabierze-nas-na-poklad-krakowa-wideo Nie jest co prawda swojski Kraków, a zamiast smoka będzie Kraken, ale też fajnie.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z