Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Resident Evil: Capcom testuje niezapowiedziany projekt związany z marką

Witold piątek, 2 sierpnia 2019, 13:30 News

Czyżby zupełnie nowa część? A może... oczekiwany remake „trójki”?

O tym, że nasza ulubiona zombiacza seria (Dying Light 2 nie miał jeszcze premiery, więc nie jest serią) od dawien dawna króluje na listach przebojów, wiemy dobrze. Jesteśmy też świadomi, jak świetnie sprzedał się remake drugiej części. Wszystko to nastrajało nas pozytywnie i pozwalało mieć nadzieję, że doczekamy się i gruntownego odświeżenia „trójki” – zwłaszcza, że sami twórcy zasugerowali, że jest to prawdopodobne.

Stąd nie dziwcie się entuzjazmowi, jaki wywołała wiadomość, którą przesłał Capcom skupiającemu fanów cyklu portalowi Biohaze. Dokładniej jej autorem było Division 1, czyli oddział wydawcy odpowiedzialny za tworzenie Residentów, Devil May Cry'ów czy kolejnych części Dead Rising.

Do wszystkich Ambasadorów Resident Evil,

Dziękujemy za patronat nad serią Resident Evil. Dzisiaj informujemy, że rekrutujemy testerów do gry, która jest w fazie rozwoju! Jesteśmy zainteresowani włączeniem opinii wszystkich Ambasadorów do naszego procesu tworzenia, dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższymi szczegółami, a jeśli bylibyście zainteresowani uczestnictwem, kliknijcie przycisk Entry.

Co do wspomnianych szczegółów: testy mają odbyć się 8 i 9 września, a uczestniczyć w nich będą mogli tylko Ambasadorzy Resident Evil, którzy grali wcześniej w gry z serii (co każe zastanawiać się, w jaki inny sposób można zostać takim Ambasadorem).

Trzymajcie kciuki, żeby chodziło o remake Reident Evil 3: Nemesis. Jasne, niby się nie obrazimy, jeżeli okaże się, że mowa o zupełnie nowej odsłonie, ale sami rozumiecie (a może tak jedno i drugie? W końcu na RE Enginie powstaje obecnie „wiele gier”).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
11

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z