Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Borderlands 3: Gnatów ci u nas dostatek, a tutaj zobaczycie kilka [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 10:45 News
PC

Karabiny maszynowe, strzelby, rewolwery – dla każdego coś zabójczego.

Gearbox zaprezentował już czwórkę grywalnych bohaterów (ostatnio był to otoczony stadkiem zaprzyjaźnionych mutantów robot), ale wciąż stosunkowo niewiele wiemy o pukawkach, których przyjdzie nam używać. Teoretycznie ma być ich aż miliard w tym takie dziwolągi jak broń na nogach. Choć poniższe wideo skupią się na relatywnie konserwatywnych modelach, da się na nim dostrzec między inny zamrażającą wyrzutnię rakiet czy ustrojstwo pozwalające na życzenie przełączać się pomiędzy dwoma żywiołami:

Dobranie odpowiedniego sprzętu ma być ważne nie tylko ze względu na przydatność bojową, ale też czas, jaki spędzimy z grą. Wziąwszy pod uwagę, że samo ukończenie wątku głównego to podobno kwestia 35 godzin, nikt nie chciałby raczej na dłużej utknąć z czymś skutecznym, ale nie do końca w swoim stylu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z