Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ubisoft tworzy kreskówki dla nastolatków na podstawie Watch Dogs i Far Cry: Blood Dragon

Witold piątek, 11 października 2019, 10:06 News

Jak bardzo jesteście zdziwieni?

Marzenia francuskiego wydawcy o stworzeniu imperium growo-serialowo-filmowego są w branży powszechnie znane. Co prawda ich „Assassin's Creed” z Fassbenderem nie odniósł takiego sukcesu, na jaki liczyła firma (dlatego Disney planuje reboot serii), ale przecież w produkcji mamy chociażby ekranizację Child of Light. Zresztą wiemy dobrze, że powstają też dzieła na podstawie The Division czy Skull and Bones, a wśród najmłodszych króluje (kórluje?) serial o Kórlikach.

The Hollywood Reporter wyciągnęło zaś teraz informacje od Ubisoftu na temat kolejnych produkcji skierowanych do raczej młodszej widowni. Dzieci w wieku około przedszkolnym zachwycą się (być może) „Rabbids Invasion”, w którym tytułowe zwierzaki trafią na Marsa. Bardziej zaciekawi was może serial z zapomnianym już nieco Raymanem mający mieć komediowy sznyt. Do tego firma ma w zanadrzu Hungry Shark Squad na podstawie mobilnego Hungry Shark... Może jednak zostańmy przy tym Raymanie.

Ciekawiej prezentuje się dalsza część oferty: Francuzi planują stworzyć kreskówkę „Watch Dogs” przeznaczoną do widowni 12+. Opowie ona o losach superhakerów, pogromców cyber-zagadek itd. A, i akcja będzie osadzona w liceum. Aiden Pearce przewraca się tam, gdzie akurat jest. Chociaż może niesłusznie, ponieważ jak zaznaczył Ubisoft:

Animowany program telewizyjny z hakowaniem jest inspirowany tematami i pomysłami marki Watch Dogs, ale nie został osadzony w tym samym uniwersum ani nie jest bezpośrednio z nim związany.


(Kliknij, aby powiększyć)

Czyli... nie Watch Dogs? Nieistotne. Warto może zainteresować się za to nową produkcją Adi Shankara, twórcy netfliksowej Castlevanii – „Captain Laserhawk: A Blood Dragon Vibe”. Jak się może domyślacie, ma być to produkcja bazująca na Blood Dragon, samodzielnym dodatku do Far Cry'a 3. Twórcy przybąkują coś o stworzeniu „multiversum”, ale jak na razie wiemy tyko, że w jego skład wejdzie właśnie „Captain Laserhawk”.


(Kliknij, aby powiększyć)

Warto wspomnieć, że w wypadku gier zarówno Blood Dragon, jak i Watch Dogs dostały oznaczenie wiekowe 18+. 

Ubisoft wspomniał również, że planuje nad serią animowanych skeczów o grach. Niestety, firma nie zdradziła, kiedy powinniśmy spodziewać się premier omawianych ekranizacji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ubisoft,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 12 października 2019, 20:31   CYBERTRIBAL
@Denzil
Raczej nic, bo przecież prawa do nazwy raczej nie zostały naruszone. Zespół ma nazwę pisaną przez Z, a tutaj jest pisane przez S. Ale pamiętając o tym, co działo się z Ion Maiden, to nic nie wiadomo, czy nie posypią się pozwy.
piątek, 11 października 2019, 23:58   Denzil
Ciekawa co na to muzycy z zespołu "LazerHawk" - zresztą tworzący również muzykę w klimacie Blood Dragon :).
piątek, 11 października 2019, 22:18   tralek
"..."Watch Dogs” przeznaczoną do widowni 12+...", "...jak i Watch Dogs dostały oznaczenie wiekowe 18+."?
piątek, 11 października 2019, 17:26   DeeJayHMC
Bla bla... kill bla bla bla...
piątek, 11 października 2019, 10:45   w1ntermu7e
Ech, watch dogs jeszcze okey, ale Blood Dragon az się prosi o coś konkretnego.
piątek, 11 października 2019, 10:30   Shaddon
@Xellar
Skąd te podejrzenia?
piątek, 11 października 2019, 10:18   Xellar
"zeby stworzyc więcej godnie płatnych miejsc pracy dla swiezych ludzi" - myślę, że to jest na końcu listy ich priorytetów. Być może nawet się na taką listę nie załapało.
piątek, 11 października 2019, 10:13   tommy50
Jak ktos robi wszystko to wkoncu nie zrobi nic (dobrze).
Ich kasa ich sprawa, ale mogliby wiecej nowych IP tworzyć i rozszerzuc działalność (Ubisoft Poland i wyciagnac pracownikow z CDprojekt i Techland, zeby stworzyc więcej godnie płatnych miejsc pracy dla swiezych ludzi).

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Ubisoft: Beyond Good & Evil 2 nie będzie wśród 5 tytułów AAA planowanych na 2020 i początek 2021

News
niedziela, 9 lutego 2020

ubisoft-beyond-good--evil-2-nie-bedzie-wsrod-5-tytulow-aaa-planowanych-na-2020-i-poczatek-2021 Chociaż mijający rok finansowy jest dla Ubisoftu trudny, firma z pewnością cieszy się z 55 milionów graczy Rainbow Six Siege.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z