Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Frostpunk debiutuje na konsolach [WIDEO]

Cursian piątek, 11 października 2019, 16:10 News

Walcz o przetrwanie, nie wstając z kanapy.

Zgodnie z obietnicami Frostpunk przerywa dziś trwający półtora roku okres pecetowej wyłączności i melduje się na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Grę wyceniono na około 120 złotych, a w skład pakietu wchodzą wszystkie wydane do tej pory DLC. Sądząc po pierwszych opiniach, port prezentuje bardzo wysoki poziom, bo średnia ocen wynosi aż 87%. Oprócz gęstego klimatu i wciągającej rozgrywki, recenzenci doceniają między innymi przemyślane sterowanie padem, a to właśnie ono mogło przecież potencjalnie stanowić największy problem. 

Przypomnijmy, że gra pozwala wciąć pod swoje skrzydła grupkę osób, którym udało się przetrwać globalną katastrofę. Naszym zadaniem jest rozbudowywanie ich ostatniego miasta, dbanie o podstawowe potrzeby, a także podejmowanie trudnych decyzji. Sztandarowym przykładem stała się praca dzieci: czy zdecydujecie się zaryzykować dobro całej społeczności, by zapewnić najmłodszym spokój i bezpieczeństwo, czy też rzucicie na szalę ich życie i zdrowie, bo zadań do wykonania zawsze jest więcej niż zdolnych do pracy dorosłych?

Zanim odpowiecie sobie na to pytanie, zerknijcie na zwiastun premierowy:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 14 października 2019, 9:57   Dives
Jak miło, że pctowcy robili za beta testerów dla prawdziwych graczy.
poniedziałek, 14 października 2019, 1:44   miksus
Mój znajomy grał na konsoli korzystając z monitora od PC. Z innym grałem w FIFĘ na PC podpiętym do telewizora. Nie bardzo rozumiem, co ma wspólnego konsola z kanapą.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z