Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Twórcy H1Z1 zwalniają kolejne osoby

Kaladin sobota, 12 października 2019, 19:41 News
PC

Powód? "Wyrównywanie zasobów".

Choć Planetside Arena od jakiegoś czasu już śmiga na Steamie, to premiera gry nie obyła się bez problemów i kontrowersji. Mowa tutaj chociażby o dużym opóźnieniu i anulowaniu zamówień przedpremierowych. Dodatkowo, twórcy gry, Daybreak Games, musieli stawić czoła medialnej burzy, gdy w grudniu zeszłego roku studio zwolniło ponad 60 pracowników. A kiedy wszystko wydawało się już w porządku, kolejna tura zwolnień rozgrzała serwisy informacyjne.

Okazało się, że grono, byłych już, pracowników studia postanowiło się tym faktem "pochwalić" w mediach społecznośicowych. Afery nie udało się wyciszyć i Daybreak musiało opublikować specjalną notkę z wyjaśnieniami. Notka potwierdza, że w studiu rzeczywiście dokonano zwolnień (aczkolwiek nie precyzuje ich liczby). Wszystko w celu zoptymalizowania struktur, wyrównywania zasobów oraz "wspracia długoterminowej wizji przyszłego rozwoju". Tłumacząc to na prostszy język: studio przekształca się wewnętrznie w oddzielne zespoły, co ma lepiej podkreślić doświadczenie pracowników i ich zaangażowanie w produkowane gry. Daybreak zapewniło, że robi wszystko, co może, żeby jak najbardziej pomóc zwolnionym pracownikom.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 13 października 2019, 12:01   Marcin2796
Nie dodali, że zwolnili ludzi w dzień "Przyprowadź swoją córkę do pracy". Naprawdę dobry ruch...

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
7

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z