Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fortnite: Ariana Grande dała koncert w grze Epica [WIDEO]

Witold poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 11:48 News

Jak się domyślacie, gracze na brak wrażeń narzekać nie mogli.

Organizowanie występów muzyków musiało przypaść do gustu Epicowi, bo firma po raz kolejny zamieniła fortnite'owe pole bitwy w estradę, na której zobaczyć mogliśmy gwiazdę światowego formatu. Koncertowy trend w grze zainicjował Marshmello, choć najbardziej rozpoznawalnym jego symbolem pozostaje Travis Scott – trzydniowe tour rapera zgromadziło przed ekranami blisko 30 milionów widzów.

Rekord ten mogła poprawić w miniony weekend Ariana Grande, choć konkretnych liczb wciąż nie poznaliśmy. Wokalistka przyciągnęła do produkcji tłumy, fani nie byli zaś chyba występem (powtórzonym pięciokrotnie) rozczarowani. Rozmachu Epicowi nie można bowiem odmówić: na scenie (acz to chyba niewłaściwe słowo) działo się wiele, a fontanna bodźców nie przestawała pracować nawet na krótki moment. Zresztą sami zobaczcie:

Na oficjalne podsumowanie koncertu chwilkę jeszcze poczekamy, ale trudno sobie wyobrazić, by pod względem popularności występ Ariany Grande nie zbliżył się chociaż do ubiegłorocznego rekordu Travisa Scotta.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 15:00   MichenS24
Wygląda to naprawdę epicko.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Epic vs Apple: Apple również odwołuje się od wyroku sądu

News
poniedziałek, 11 października 2021

epic-vs-apple-apple-rowniez-odwoluje-sie-od-wyroku-sadu Firma wcześniej ogłosiła zwycięstwo, choć – jak widać – do ostatecznego triumfu wciąż jeszcze brakuje.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z