22.02.2024, 10:30Lektura na 1 minutę

Alan Wake 2 w końcu otrzyma tryb fotograficzny

Nareszcie fani fotografii będą mogli puścić wodze fantazji za sprawą najnowszej aktualizacji do Alana Wake’a 2.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Alan Wake 2 to z pewnością jedna z najciekawszych gier do ogrania z zeszłorocznej plejady dużych premier. Do tego jedna z najładniejszych pozycji w tym zestawieniu. Zresztą o wszystkim możecie dowiedzieć się z recenzji Eugeniusza Siekiery. Remedy wskoczyło na zupełnie inny poziom ze swoim autorskim silnikiem Northlight, dając graczom niesamowite doznania wizualne. Niedługo będziemy mogli te doznania uwiecznić w zupełnie nowy sposób.

Oczywiście można było to robić wcześniej za sprawą screenshotów, ale twórcy planują oddać teraz w nasze ręce właściwe narzędzia. Remedy oficjalnie zapowiedziało wprowadzenie trybu fotograficznego do Alana Wake’a 2. Szczegóły dotyczące aktualizacji mamy poznać dopiero za jakiś czas, a planowany termin premiery nowej zawartości przewidziano na okolice wiosny.

Na ten moment pozostało nam bawić się dalej w Alana Wake’a 2 – najszybciej sprzedającą się grę w historii Remedy Entertainment. Wszystko to możecie robić na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów321

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze