11.01.2024, 15:30Lektura na 1 minutę

Alone in the Dark: Twórcy rebootu zaprezentowali długi gameplay

W oczekiwaniu na przesuwaną kilka razy premierę nowego Alone in the Dark, Pieces Interactive zaprezentowało obszerny, prawie dwudziestominutowy gameplay.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Dziennikarze serwisu GameInformer mieli okazję zapoznać się z obszernym fragmentem rozgrywki rebootu serii z 1992 roku. Dotychczas otrzymaliśmy sporo materiałów promocyjnych, niektóre bardziej lub mniej udane. Kameralne i krótkie monodramy Davida Harboura i Jodie Corner, wcielających się w główne role, nie wyglądały za ciekawie, za to udostępnienie wersji demonstracyjnej za darmo było strzałem w dziesiątkę. 

W udostępnionym w listopadzie zeszłego roku fragmencie nie było zachwycającej grafiki, a gameplay wyglądał dość statycznie i na pewno przesunięcie premiery, aby nie kolidowała z drugą częścią opowieści o Alanie Wake’u walczącym z ciemnością, było dobrym pomysłem. 

Widać, że twórcy mocno popracowali nad wizualnymi aspektami rozgrywki, bo wygląda to dużo lepiej, ale na ostateczny efekt musimy poczekać. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziemy mogli ograć ten tytuł na PC, PlayStation 5 i Xboksach Series X|S w marcu tego roku. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach robi filmiki o grach na YouTubie. Kontakt: filip.chrzuszcz@cdaction.pl

Profil
Wpisów1081

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze