5
20.03.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Alpha Protocol: Kultowa gra szpiegowska powraca na GOG.com

Użytkownicy komputerów stacjonarnych musieli czekać 5 lat na wznowienie sprzedaży Alpha Protocol.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Alpha Protocol zostało usunięte ze Steama latem 2019 roku. Od tamtej pory gra nie była dostępna dla użytkowników PC, a ceny kluczy potrafiły wywindować do ponad 400 złotych. Teraz, po niemal 5 latach niebytu, tytuł Obsidianu powraca na GOG.com. 

Szpiegowski erpeg z 2010 zebrał mieszane recenzje, chociaż przez niektórych do dzisiaj jest uznawany za jeden z bardziej niedocenionych tytułów Obsidian Entertainment. W grze wcielamy się w Michaela Thorntona, a naszym zadaniem jest powstrzymanie międzynarodowej katastrofy.

Alpha Protocol powróci na polską platformę bez DRM, za to z licencjonowanym soundtrackiem, osiągnięciami, wsparciem kontrolerów, kompatybilnością ze współczesnymi systemami operacyjnymi, zapisami w chmurze oraz kilkoma wersjami językowymi (w tym polską). Dodatkowo usprawniono optymalizację i wydajność gry pod dzisiejsze standardy.  

Alpha Protocol dostępny jest z polskimi napisami za cenę 89 złotych (obecnie z 10-procentowym rabatem). Grę możecie zakupić na oficjalnej stronie GOG.com. Jesteście zainteresowani powrotem agenta Michaela Thorntona?


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze