18.07.2023, 15:45Lektura na 2 minuty

Assassin's Creed Jade: Ruszyły zapisy na zamknięte beta-testy

Ubisoft zbiera graczy na pierwsze beta-testy nowego Assassin's Creed pod kryptonimem Jade. Zapisy ruszyły, a start testów w przyszłym miesiącu.


Patryk „Delighter” Żelazny

Ilu Assassinów jest teraz w produkcji, to tylko Ubisoft wie (miejmy nadzieję!). Plotki mówią, że jednocześnie tworzy się aż 10 gier z serii. Nie wiadomo, czy to prawda, ale na pewno powoli szykujemy się na Mirage – a z najnowszych informacji wynika, że nie ma co się nastawiać na jakieś DLC czy długie wsparcie po premierze. Być może w przyszłym roku ukaże się także odsłona ukryta pod kryptonimem Red. Jeśli mało tych premier, to być może powinniśmy się też powoli szykować na Jade.

Mniej więcej wiemy, czego powinniśmy się spodziewać – bo przypominam, że to odsłona serii przygotowywana na urządzenia mobilne. Pod koniec zeszłego roku mieliśmy okazję nawet zobaczyć trochę gameplayu. A wybrani szczęśliwcy będą mogli odpalić grę na własnych sprzętach. Jak informuje Ubisoft, Assassin's Creed Jade dostało datę rozpoczęcia zamkniętych beta-testów. Początek planowany jest już na 3 sierpnia, a zakończenie na 11 sierpnia.

Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na udział w testach? Jak zwykle, to nic skomplikowanego. Wystarczy udać się na oficjalną stronę produkcji, wypełnić tamtejszą ankietę i w zasadzie to tyle z waszej strony. Potem pozostaje czekać i trzymać kciuki, żebyście znaleźli się w wybranej grupce. Zaznaczę jeszcze, że oczywiście będziecie potrzebować smartfona z systemem iOS lub Android, aby móc w ogóle zagrać.

I dla zapewnienia wam spokoju ducha dodam, że odbędą się 4 etapy rekrutacji. Czas na wysyłanie zgłoszeń upłynie 27 lipca. Od tego dnia do 31 lipca będą wysyłane zaproszenia na testy – jeśli więc wtedy nic nie dostaniecie, to niestety się nie zakwalifikowaliście. Od 1 sierpnia wybrani będą mogli ściągnąć grę, a od 3 sierpnia do końca testów grać.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze