12.07.2023, 07:30Lektura na 1 minutę
Plotka

Assassin’s Creed Red ma się ukazać w przyszłym roku

Maniacy gier z serii Assassin’s Creed mogą zacierać ręce?

Ubisoft naprawdę lubi swoje Assassin’s Creedy, a jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w produkcji może być nawet 10 gier z tej serii. Wśród nich można znaleźć m.in. odsłony pod kryptonimami Red oraz Hexe, osadzone w Japonii oraz XVI-wiecznej Europie, a w tej chwili świat skupił się właśnie na gorących wieściach o Assassin's Creed Codename Red.

Twitterowy profil Access The Animus zwrócił uwagę na to, że Arisa Lagunzad z Ubisoftu napisała, iż gra Assassin’s Creed Red będzie największych hitem 2024 roku. Wspomniała o tym w trakcie szukania potencjalnych partnerów do promocji, więc całość może być przeoczeniem z jej strony i nieumyślnym zdradzeniem premiery.

Oczywiście trudno nazwać coś takiego konkretnym potwierdzaniem, bo ostatecznie mamy tu co najwyżej plotkę. Mimo tego, najwięksi fani od dawna czekający na skrytobójców w Japonii, zyskali bardziej namacalny termin.

Na koniec warto przypomnieć, że Rajmund wspominał o tym, iż ludzie z Ubisoftu porównali Bagdad z Mirage do Konstantynopola z Revelations oraz Paryża z Unity. Premiera tego tytułu jest znacznie bliżej, bo Assassin's Creed Mirage ukaże się 12 października 2023 na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xboksy One i Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze