Assassin’s Creed Red to od teraz Shadows. Ubisoft zaprasza na pokaz

Nowy Assassin’s Creed zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że kolejną odsłoną będzie projekt o kryptonimie Red, którego ostateczny tytuł brzmi Assassin’s Creed Shadows. Będzie to najdroższa jak do tej pory gra Ubisoftu dla pojedynczego gracza i jeśli za tą deklaracją kryje się jakość, a nie tylko długość rozgrywki, to może jest w tym sens – po ostatniej trylogii i bonusowym Mirage serii wyszłoby na dobre jakieś konkretniejsze odświeżenie.
Czy rzeczywiście mamy do czynienia z nowym otwarciem, przekonamy się już wkrótce; Ubisoft właśnie zaprosił na pokaz Assassin’s Creed Shadows, który odbędzie się już 15 maja o 18:00.
Na tę chwilę nie znamy żadnych szczegółów dotyczących gry, a jedyne, co dostaliśmy, to przecieki z różnych stron internetu, które wcale nie muszą się potwierdzić. Wiemy natomiast, że Assassin’s Creed Shadows zadebiutuje jeszcze w tym roku podatkowym, a więc przed marcem 2025. Jeśli wierzyć kolejnym plotkom i leakerom, gra ukaże się 15 listopada na pecetach oraz konsolach aktualnej generacji.
Jutrzejszy pokaz Assassin’s Creed Shadows będzie prawdopodobnie tylko wstępem do tego, co zobaczymy w najbliższych tygodniach – 10 czerwca odbędzie się Ubisoft Forward, gdzie prawdopodobnie zobaczymy już konkretniejsze materiały.
Czytaj dalej
2 odpowiedzi do “Assassin’s Creed Red to od teraz Shadows. Ubisoft zaprasza na pokaz”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Raczej nie będzie ona warta mojej uwagi.
Gra pewnie będzie równie odkrywcza co tytuł.