2
14.05.2024, 06:30Lektura na 2 minuty

Assassin’s Creed Red to od teraz Shadows. Ubisoft zaprasza na pokaz

Nowy, osadzony w Japonii Assassin's Creed Red to teraz Assassin's Creed Shadows. Ubisoft zapowiedział właśnie pierwszy pokaz gry.

Nowy Assassin’s Creed zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że kolejną odsłoną będzie projekt o kryptonimie Red, którego ostateczny tytuł brzmi Assassin’s Creed Shadows. Będzie to najdroższa jak do tej pory gra Ubisoftu dla pojedynczego gracza i jeśli za tą deklaracją kryje się jakość, a nie tylko długość rozgrywki, to może jest w tym sens – po ostatniej trylogii i bonusowym Mirage serii wyszłoby na dobre jakieś konkretniejsze odświeżenie.

Czy rzeczywiście mamy do czynienia z nowym otwarciem, przekonamy się już wkrótce; Ubisoft właśnie zaprosił na pokaz Assassin’s Creed Shadows, który odbędzie się już 15 maja o 18:00.

Na tę chwilę nie znamy żadnych szczegółów dotyczących gry, a jedyne, co dostaliśmy, to przecieki z różnych stron internetu, które wcale nie muszą się potwierdzić. Wiemy natomiast, że Assassin’s Creed Shadows zadebiutuje jeszcze w tym roku podatkowym, a więc przed marcem 2025. Jeśli wierzyć kolejnym plotkom i leakerom, gra ukaże się 15 listopada na pecetach oraz konsolach aktualnej generacji.

Jutrzejszy pokaz Assassin’s Creed Shadows będzie prawdopodobnie tylko wstępem do tego, co zobaczymy w najbliższych tygodniach – 10 czerwca odbędzie się Ubisoft Forward, gdzie prawdopodobnie zobaczymy już konkretniejsze materiały.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1170

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze