15.08.2023, 13:00Lektura na 2 minuty

Baldur’s Gate 3 dalej świetnie się sprzedaje. Top 10 bestsellerów Steama

Larian Studios podbiło topkę bestsellerów Steama na kolejny tydzień. Balur’s Gate 3 wykręca coraz lepszy wynik.

Nie wiem, czy kogoś jeszcze to dziwi, ale Baldur’s Gate 3 wciąż jest najlepiej sprzedającą się produkcją na Steamie, jak podaje SteamDB. W pełni zasłużenie, trzeba przyznać. Niedawno dowiedzieliśmy się, że najnowsze dzieło studia Larian pokonał The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i przejął tytuł najlepiej ocenianej gry tego roku. Jest to także gra dobrze dopracowana, o czym mówiło Digital Foundry, a na deser można już pobrać ciekawe mody.

Pozostałe miejsca na podium też prawdopodobnie nie będą zbyt szokujące. Na drugim znajduje się Starfield. Bethesda ujawniła historię, jaką przedstawi nam w swoim tytule. Jak to uznał Wokulski, „Space Opera pełną gębą”. A podium zamyka Call of Duty: Modern Warfare II. O grze wiemy już wiele, zatem może zwrócę uwagę, że nadchodząca „trójka” będzie kosztować tyle, co „dwójka”.

 1. Baldur's Gate 3,
 2. Starfield,
 3. Call of Duty: Modern Warfare II,
 4. Remnant II,
 5. The Elder Scrolls Online,
 6. Sengoku Dynasty,
 7. Grand Theft Auto V,
 8. Armored Core 6: Fires of Rubicon,
 9. Baldur’s Gate 3: Digital Deluxe Edition DLC,
 10. Rust.

Nieco spadł Remnant II, jednak może się to zmieni, kiedy developerzy w końcu dodadzą crossplay, nad którym aktywnie pracują. No i trzeci Baldur zagarnął dla siebie nawet dwa miejsca, poniekąd.

Macie też okazję podbić wynik The Elder Scrolls Online i przy okazji dołączyć do zabawy. Jeśli nie odebraliście produkcji z niedawnego rozdawnictwa na Epic Games Store, teraz macie szansę kupić grę na Steamie za 24 złote (-70%).


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze