
Batman: Arkham Knight – Catwoman szuka zemsty [WIDEO]
Mroczny Mściciel już się zemścił (szczególnie na graczach pecetowych, choć - przyznaję - po najnowszym patchu da się grać bez wielkiego zgrzytania zębów), ale Kobieta Kot dopiero wyruszy na własną, mini-przygodę, podczas której odegra się na Riddlerze. Yup, zgadliście, duet Warner & Rocksteady zapowiedział właśnie kolejne DLC.
Październikowy update skupi się na postaci łże-Michelle Pfeiffer, ale poza fabularnym Catwoman’s Revenge, dostaniemy też model batmobilu i skórki dla Batmana i Robina przywleczone wprost z serialu z lat 60. i crime fighter challenge pack oznaczony cyferką „3” (dodatkowe mapy dla Gacka & Robina, Nightwinga i Azraela). Jeśli ktoś ma jeszcze siłę, by wałkować Rycerza Arkham, to niech wlepi patrzałki w zwiastun numer 3042041102227.

Czytaj dalej
-
Duchowy spadkobierca Return to Castle Wolfenstein z datą premiery. Twórcy udostępnią pełną wersję...
-
Twórca Bayonetty i Devil May Cry krytykuje zachodnich wydawców gier....
-
Andrzej Sapkowski nagrodzony Złotym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
-
Valve blokuje wczesny dostęp grom dla dorosłych. Właściciel Steama...
9 odpowiedzi do “Batman: Arkham Knight – Catwoman szuka zemsty [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Według vg247 wersja na PC ma trafić w ciągu kilku tygodni, jestem ciekaw jak będzie wyglądała sprawa jeżeli chodzi o dodatki. Po najnowszym patchu gra faktycznie działa bez poważniejszych problemów aczkolwiek znajomy natrafił na bug’a który uniemożliwił mu ukończenie gry… Póki co dla mnie i tak najgorsze jest sterowanie – po prostu masakra!
Ja również, natrafiłem na tzw. blockera przy walce z Cloudburstem. Błąd z kategorii najpoważniejszych totalnie blokujący dalszy progres. Zgłaszany już w czerwcu przez wiele osób – efekt? Zerowy. Nie zrobili z nim kompletnie nic. Ta gra to dalej jest kpina i nie udawajmy, że jest inaczej i jakieś patche sprawią, że będzie znacząco lepsza. Zdaję sobie sprawę, że tego typu błędy mogą być nie do naprawienia (bo siedzą głęboko w kodzie), ale wystarczyłaby opcja wyboru wcześniejszych saveów albo restart mission.
@TesterGier: Jest opcja wyboru wcześniejszych save’ów, sam z niej musiałem raz skorzystać. O ile pamiętam, trzeba wcisnąć jakiś przycisk na klawiaturze/2 bumpery na padzie na ekranie wyboru profilu przez około 20-30 sekund i wtedy możesz wybrać któryś z wcześniejszych checkpointów do wczytania. Zapytaj wujka Google.
@Naars Nie mam pada. Szukałem tego, ale mi nie działa. Wciskałem E+F. Może potrafisz sprecyzować jak tego dokonać? Wedle tego co czytałem opcja działa dla konsol nie widziałem tego dla PC.
@TesterGier: Działa na PC na 100%, bo sam grałem na PC – choć korzystałem z pada, nie klawiatury. Chyba musisz zaznaczyć swój profil w oknie wyboru profilu (to, co pojawia się po uruchomieniu gry), podświetlić go (np najedź kursorem) i przytrzymaj tyldę (~) albo myślnik (-) – i to dobre 20-30 sekund. Jak mówiłem, ja to robiłem z padem, więc nie wiem jak to z klawiaturą jest, jeśli to nie podziała, to poszukaj sam albo napisz ticket do pomocy technicznej.
@Naars To jest nadzieja skoro na PC działa. Dzięki, spróbuję jakoś ogarnąć temat.
Ta seria to pierniczony majstersztyk!
Masowa produkcja DLC do zabugowanej gry? A więc to oznacza termin „zakończyć w wielkim stylu” 🙂
Jeszcze nie dotknąłem tej części, ale skoro wychodzi tyle dlc, to spokojnie poczekam na edycję goty, czyli kompletną grę.