3.06.2024, 09:30Lektura na 1 minutę

Blizzard świętuje urodziny Diablo 4 i rozdaje darmowe kosmetyki

W tym tygodniu minie rok od premiery Diablo 4. W związku z tym Blizzard przygotował kilka urodzinowych atrakcji dla graczy.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Diablo 4 zadebiutowało 6 czerwca 2023 roku, co oznacza, że na dniach gra obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Blizzard nie byłby sobą, gdyby z tej okazji nie przygotował kilku cyfrowych atrakcji.

Każdy, kto między 6 a 12 czerwca zajrzy do sklepiku, znajdzie tam darmowe przedmioty do odebrania, a w Sanktuarium wystartuje Marsz Goblinów, których sakwy zawierać będą jeszcze więcej łupów. Na tym impreza urodzinowa się nie kończy – w grze częściej natrafimy na Kapliczki Chciwości, a wspomniane Gobliny będą pojawiać się parami. Bonusem, do którego zdążył nas przyzwyczaić Blizzard, jest Błogosławieństwo Matki, które tradycyjnie przyśpieszy levelowanie o 25 procent oraz zagwarantuje graczom 50 procent więcej złota. 

Warto pamiętać, że w Diablo trwa właśnie najlepszy sezon od premiery gry, który jest często chwalony przez fanów marki. Ulepszone Piekielne Przypływy, zmiany w przedmiotach, angażujący crafting oraz, przypominające Szczeliny Nefalemów z Diablo 3, Doły Rzemieślnika dają graczom masę funu, co w połączeniu z bonusami z okazji rocznicy wydania gry może być świetnym pretekstem do powrotu do hack’n’slasha. Widzimy się w Kiowosadzie? 


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów403

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze