1
23.06.2022, 13:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Bloodborne 2: Powstał fanowski zwiastun na Unreal Enginie 5

Minęło już siedem lat, od kiedy spotkałem wielką świnię w ściekach pod Yharnam, a sequela dalej nie ma.

Kto nie miał PlayStation 4, a bardzo chciał zagrać w pierwsze Bloodborne, ten zapewne dawno temu pożyczył konsolę z grą od znajomych na kilka dni. Ja z kolei zawsze miałem nosa do interesów, więc kupiłem grę okazyjnie za pół ceny tydzień po premierze, bo pewien jegomość dostał ją w zestawie z konsolą i wolał 100 złotych zamiast gry. Jeśli jednak ktoś bardzo chce zagrać na PC i widzi jak Sony wrzuca na „blachę” szlagiery typu God of War czy Horizon, to może i hitu od From Software się doczeka. Albo przynajmniej pojeździ sobie gokartem. Na razie mam dla was klasyczne:

Tymczasem jednak odpłyńmy trochę do sfery marzeń i fanowskich kreacji. Wspominałem jakiś czas temu o Enfant Terrible prezentującym terapię odmładzającą Cyberpunka 2077. Teraz na tymże kanale przestawiono fanowską wizję środowisk do Bloodborne 2. I tak, znowu Unreal Engine 5 jest w natarciu. Przyzwyczajajcie się, bo na nim powstanie wszystko. Łącznie z rzeczywistością. I będzie on w każdym nagłówku.

Czytając komentarze pod filmikiem można odzyskać wiarę w ludzkość. Ile tam pozytywnych opinii, ile zachwytów! No i widać, co chyba nie powinno dziwić, że jest na ryneczku zapotrzebowanie na sequel jednej z najlepszych gier poprzedniej generacji.

Redaktor
Bolesław Zapałka

Redaktor bezczelny giereczkowej grafomanii. Antyfan gazety, który dostał robotę newsmana, by zinfiltrować i zniszczyć ten serwis od środka. Zagorzały przeciwnik craftingu, rozwoju postaci i dialogów w grach.

Profil
Wpisów76

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane