29.05.2024, 08:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Call of Duty: Black Ops 6 – Nowy zwiastun potwierdza debiut w Game Passie

Spekulacje na temat Call of Duty: Black Ops 6 trwały od co najmniej kilku tygodni. Wreszcie można mówić o tym oficjalnie.

Prawie tydzień temu ruszyła kampania marketingowa najnowszej odsłony Call of Duty, za którą odpowiadać będzie Treyarch. Black Ops, jak to miał w zwyczaju, nie stroni od poruszania tematów polityki oraz jej ciemnych stron i o tym też będzie najnowsza część podserii, co pokazuje zresztą najnowszy zwiastun.

Nowy trailer zachowany jest w bardzo enigmatycznej konwencji. Główne role grają w nim najważniejsi przywódcy, którzy przed kilkudziesięciu laty kreowali światową politykę: Bill Clinton, George W. Bush, Margaret Thatcher oraz Saddam Hussein. Udział tych postaci może potwierdzać plotki mówiące o tym, że najnowszy CoD weźmie się za tematykę wojny w Zatoce Perskiej.

Oczywiście nie to jest najważniejszą informacją. Najbardziej istotną wieść przekazano nam na samym końcu zwiastuna. Call of Duty: Black Ops 6 trafi na premierę do Game Passa. Czy jest to dobra, czy zła informacja? Na to musicie sobie sami odpowiedzieć, jednak ostatnie wydarzenia i opinie o usłudze sugerują raczej negatywne skutki decyzji Activision oraz Xboksa. Szczególnie że przed kilkoma dniami w USA wytoczono proces przeciwko marce za promowanie broni palnej.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów483

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze