1
28.05.2024, 09:00Lektura na 2 minuty

Call of Duty: Black Ops 6 – Premiera w Game Passie niemal pewna. Nowy zwiastun jeszcze dziś

Plotki o umiejscowieniu akcji w Zatoce Perskiej coraz mocniej się potwierdzają, włącznie z tymi dotyczącymi obecności Call of Duty: Black Ops 6 w Game Passie.

Prawda dotycząca Call of Duty: Black Ops 6 zostaje nam kawałek po kawałku ujawniana już od zeszłego tygodnia. Udostępniane materiały nie zdradzają oczywiście wiele, niemniej Activision najwyraźniej nie czeka długo przed pokazaniem nam kolejnych. Jak się okazało, jeszcze dziś dostaniemy kolejną dawkę informacji na temat nowej odsłony Black Opsa.

Ci, którzy śledzili plotki dotyczące Call of Duty: Black Ops 6 w zeszłym roku, mogą powoli łączyć się kropki. Na miniaturce zapowiedzi nowego zwiastuna aktorskiego widnieje postać Saddama Husajna. Dla osób, które o wspomnianych plotkach nie słyszały, już wyjaśniam – Husajn był irackim dyktatorem rządzącym swoim krajem w trakcie Zimnej Wojny. Zeszłoroczne doniesienia zaś mówiły o wojnie w Zatoce Perskiej i operacji Pustynna Burza, mającej na celu odbicie Kuwejtu z rąk Iraku. Zatem można powiedzieć, że już w tamtym roku wiedzieliśmy, gdzie rozgrywać się będzie akcja szóstego Black Opsa.

Call of Duty: Black Ops 6
Miniatura zwiastuna aktorskiego Call of Duty: Black Ops 6

Aktorski zwiastun swą premierę będzie miał już dziś o godzinie 16. Obejrzeć go będziecie mogli na oficjalnym kanale Call of Duty na YouTube. Zostało więc jeszcze parę godzin, żeby przypomnieć sobie karty historii tego regionu i wyłapać nieco smaczków, które Activision ma w zwyczaju umieszczać w swoich trailerach. 


Call of Duty: Black Ops 6 jednak w Game Passie?

Jak dotąd obecność Call of Duty: Black Ops 6 w usłudze abonamentowej Xboksa była przedmiotem spekulacji. Plotki głoszą, że to właśnie przez niego rozważane jest podniesienie ceny Game Passa. I choć oficjalnych wieści w tym temacie nadal brak, dostajemy coraz mocniejsze sygnały o tym, że nowa odsłona Black Opsa rzeczywiście trafi do rzeczonego abonamentu.

Okazuje się bowiem, że aplikacja mobilna Game Passa zaczęła rozsyłać swoim użytkownikom informację o tym, iż Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępne w tej usłudze od razu na premierę. Swoje trzy grosze dorzucił dziennikarz Windows Central, Jez Corden – twierdzi, że na oficjalne ogłoszenie nie będziemy czekali dłużej niż tydzień.

Warto również dodać, że Microsoft ma podobno nie rezygnować z konsol poprzedniej generacji, w tym również z konkurencyjnego PlayStation 4. Więcej informacji na temat Black Opsa 6 możemy również spodziewać się na nadchodzącym Xbox Games Showcase 2024, które odbędzie się 9 czerwca.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał Gąsior

Gracz kiszący się przez większość życia na słabiusieńkim pececie, stąd pałający miłością do kilku tytułów wydanych przed swoim rokiem urodzenia jak Thief 2 czy Heroes III. Niezdrowo analizujący spójność mechanik gry ze światem przedstawionym. Zawsze daje najwięcej punktów w charyzmę. Fortnite spalił mu zasilacz.

Profil
Wpisów180

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze