20.11.2023, 09:15Lektura na 1 minutę

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Poznaliśmy szczegóły pierwszego sezonu

Do Call of Duty: Modern Warfare 3 trafią niedługo nowe mapy oraz powrócą stare tryby znane z poprzednich części.

Tradycją stała się sytuacja, kiedy nowa gra sieciowa niedługo po swojej premierze otrzymuje całą mapę aktualizacji i zawartości, jaka będzie trafiać przez dany okres do niej. Call of Duty: Modern Warfare III może takiej „roadmapy” nie otrzymało, natomiast znamy już szczegóły najważniejszych dodatków, jakie nam przyniesie pierwszy sezon w produkcji.

A co w nim znajdziemy? Trzy nowe mapy: Meat, oparta na centralnej, dużej rzeźni, wąskiej, okraszonej wieloma uliczkami i zaułkami Grecji oraz kolorowej galerii handlowej w Rio. Oprócz tego do Call of Duty powróci dobrze znany tryb zabawy 2v2 z poprzednich odsłon, czyli Gunfight. Razem z nim dostaniemy jeszcze jedną lokację, specjalnie zaprojektowaną pod jego zasady rozgrywki.

To nie koniec dodatków. Do trybu zombie trafi nowa broń (V-R11) oraz zestaw świeżutkich misji. Warzone także doczeka się zmian, bowiem tym razem wybierzemy się ze znajomymi (bądź przypadkowymi graczami) do Urzykistanu. Standardowo pojawi się także nowa zawartość płatna, o której twórcy wprost nie powiedzieli. Kiedy wszystkie te dobroci pojawią się w grze? Nie podano daty, na razie Sledgehammer Games bierze na wstrzymanie. Lepiej teraz ostrożniej podchodzić do gry, szczególnie po bardzo słabej premierze oraz doniesieniach dotyczących niezwykle krótkiego czasu produkcji.

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów153

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane