8.02.2024, 13:00Lektura na 2 minuty

Call of Duty: Modern Warfare 3 zaprasza na darmowy weekend

Activision ogłosiło bezpłatny dostęp do multiplayera Call of Duty: Modern Warfare 3, który rozpocznie się dzień po starcie sezonu drugiego.

W listopadzie zeszłego roku na łamach naszego serwisu mogliście przeczytać recenzję trybu dla pojedynczego gracza Call of Duty: Modern Warfare 3. Pomimo niezbyt przychylnych opinii gra okazała się olbrzymim sukcesem. W najbliższy weekend każdy z was będzie miał okazję przetestować tryb wieloosobowy produkcji Sledgehammer Games. Zagrajcie i koniecznie dajcie nam znać, czy zgadzacie się z recenzją Łukasza Morawskiego.

Bezpłatny okres próbny trwa od 8 do 12 lutego i zapewnia dostęp do nowej mapy o nazwie Stash House, a także do ośmiu innych poziomów do następujących trybów gry wieloosobowej: Team Deathmatch, Hardpoint, Kill Confirmed, Domination i Team Gun Game. W ramach darmowego weekendu możemy również zagrać w tryb Zombies.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Drugi sezon, który rozpoczął się dzisiaj, jest pierwszą dużą aktualizacją Modern Warfare 3 w tym roku. Dodaje on kilka nowych map, przepustkę bojową i oczywiście zestaw nowych elementów kosmetycznych. Szczegółowe informacje na temat nowej zawartości znajdziecie tutaj.

Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutowało w 2023 roku na platformach PC, PlayStation 5 i PlayStation 4, oraz na Xboksach Series X/S i Xboksie One. Plotki głoszą, że akcja nadchodzącej odsłony Call of Duty ma rozgrywać się w otwartym świecie.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów206

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze