2
8.09.2023, 11:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Castlevania: Nocturne” – Nowy zwiastun przypomina o nadchodzącej premierze

Netflix znów pokazał swój nadchodzący serial animowany „Castlevania: Nocturne”. Jeszcze więcej mroku, jeszcze więcej akcji, jeszcze więc krwi. Komu, komu?


Patryk „Delighter” Żelazny

Jak już od dawna wiemy, Netflix pracuje nad nowym serialem animowanym z uniwersum Castlevanii. Spin-off został zapowiedziany w czerwcu 2022 roku – „Castlevania: Nocturne” ma zabrać nas do czasów rewolucji francuskiej i pokazać nam przygody Richtera Belmonta, słynnego przedstawiciela rodu zabójców wampirów. Pod koniec lipca doczekaliśmy się teasera, a teraz dostaliśmy trailer z prawdziwego zdarzenia.

Najnowszy zwiastun, określony mianem tego głównego, pozwala nam jeszcze głębiej wskoczyć w nadchodzącą produkcję. Mamy kolejną okazję przyjrzeć się bohaterom – w tym oczywiście najważniejszemu z nich, czyli Richterowi Belmontowi. Ale przede wszystkim nie mogę się nie skupiać na fenomenalnym stylu animacji, zwłaszcza w scenach wypełnionych akcją. Z pewnością nie mogę nazwać się fanem Castlevanii (mam nadzieję, że Rajmund nie widzi), aczkolwiek bardzo kusi, żeby spróbować to zmienić po premierze „Castlevanii: Nocturne”.

A na premierę czekać zbyt długo nie będziemy musieli, bo jak wiadomo i jak przypomina najnowszy trailer, „Castlevania: Nocturne” zadebiutuje na Netfliksie już 28 września tego roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze