1
3.10.2023, 09:00Lektura na 2 minuty

CD-Action 04/2023 jako audiobook i ebook

Kolejne wydanie CD-Action już dostępne i to nie tylko w wersji papierowej.


CD-Action

Premiera najnowszego numeru CD-Action już za nami (pełną zawartość wydania możecie sprawdzić W TYM MIEJSCU) i podobnie jak ostatnim razem magazyn dostępny jest nie tylko w wersjach papierowej czy PDF.

Kontynuujemy naszą przygodę z audiobookami i ebookami, starając się dostosować do Waszych komentarzy. Ponieważ to wciąż swego rodzaju eksperyment, wszelkie uwagi i sugestie są bardzo pomocne – dlatego już w tym numerze widać pewne zmiany względem poprzedniego. 

Poniżej możecie usłyszeć małą próbkę audiobooka.

To całkowicie kompletne wydanie cyfrowe CD-Action składające się z audiobooka, ebooka i pliku PDF, między którymi w razie potrzeby będzie można swobodnie przeskakiwać (np. gdybyście chcieli spojrzeć na screeny z recenzowanej gry lub przyjrzeć się tabelom w teście kart graficznych).

CD-Action 04/2023 w pełnej cyfrowej wersji zawierającej audiobook, ebook i PDF znajdziecie TUTAJ w cenie 30 zł. Magazyn w tej formie dostępny jest wyłącznie w aplikacji PulpUp (do pobrania w Google Play oraz App Store).

CD-Action 04/2023
CD-Action 04/2023

Jeżeli jednak wolicie tradycyjne papierowe wydanie, znajdziecie je oczywiście w kioskach oraz w naszym sklepie lub na Allegro.


Redaktor
CD-Action
Wpisów1082

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze