1
22.05.2023, 10:45Lektura na 1 minutę
CD-Action

CD-Action Air: Gothic i afera cyckowa

W szóstym odcinku podcastu CD-Action Air rozmawiamy o aferze związanej z wyciekiem Dziejów Khorinis i nie tylko.


CD-Action

Najnowszy odcinek naszego podcastu CD-Action Air jest już dostępny na YouTubie, Spotify, Apple Podcasts i innych platformach podcastowych. Tradycyjnie rozmawiamy w nim o najważniejszych wydarzeniach z mijającego tygodnia, a także wspominamy, co działo się w giereczkowie dokładnie 10 lat temu... i nie tylko.

W CD-Expressie nie mogło więc zabraknąć kontrowersyjnego wycieku Dziejów Khorinis, wyczekiwanego od lat moda do Gothica 2. Rozmawiamy też o polskiej wersji Diablo IV, oficjalnej zapowiedzi Mortal Kombat 1, rezygnacji z trybu PvE w Overwatchu 2 oraz nowym filmie Tomasza Bagińskiego: „Rycerzach Zodiaku”.

Z kolei w Dogrywce przypominamy sobie Agenta, zaginioną grę Rockstara, wspominamy karty, które 10 lat temu pojawiły się na Steamie, a także przyglądamy przeciekom, które miały nas przygotować na premierę nowej generacji konsol: PlayStation 4 i Xbox One.

Oczywiście to tylko wierzchołek góry tematów, które poruszyliśmy w tym odcinku CD-Action Air. Jeśli oprócz słuchania chcecie sobie także popatrzeć, to zapraszamy poniżej:

Redaktor
CD-Action
Wpisów1056

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze