28.05.2024, 13:00Lektura na 1 minutę

CD Projekt Red opublikował poradniki do cosplayu postaci z Cyberpunka 2077

Planujecie zainspirować się Cyberpunkiem 2077 na najbliższy konwent? CD Projekt Red wyciąga pomocną dłoń.

Na oficjalnej stronie Cyberpunka 2077 znajdziecie cosplayowe poradniki do wielu postaci, nawet tych z Phantom Liberty. Oprócz V czy Johnny’ego Silverhanda, możecie posłużyć się wskazówkami dotyczącymi Judy Alvarez, Panam Palmer, Salomona Reeda czy nawet Rosalind Myers. Każda z postaci zawiera opis swojego charakteru (dla lepszego roleplayu), wyszczególnione poszczególne elementy (tatuaże lub broń) oraz krótką notkę o tym, co można robić w danej kreacji, a czego nie. 

Dla przykładu, jeżeli planujecie wcielić się w postać odgrywaną przez Keanu Reevesa, to bez problemu możecie znaleźć trójwymiarowy model, dokładną prezentację mechanicznej ręki, projekty tatuaży, nieśmiertelnik czy jego ikoniczny pistolet.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zdobył ostatnio dwie nagrody podczas gali Digital Dragons Awards. CD Projekt Red zwyciężył w kategorii najlepszej polskiej gry oraz najlepszej narracji w polskiej grze. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów558

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze